Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Czesc,jestem nowy w tym temacie.Czy moze sa obecnie jakies promocje(free bonus za sama rejestracje) gdzies gdzie mozna w pokera pograc bez wplacania jakiegos depozytu?..Narazie w expie od 2 dni cos kombinuje za male stawki w Texas Holde'm..chociaz szczerze mowiac malo co kumam :wink:
    i po 2 moze ktos ma jakies linki dla poczatkujacych (jakies najwazniejsze zasady gry w Holde'ma ,czego sie trzymac itp jezeli jest cos takiego :wink: ....kiedy podbijac itp..z jakimi kartami wchodzic do gry :roll: )
    hmmm czytam czytam i tak zastanawiam sie co to jest "Flop" bo kurcze nie wiem;/
    To tyle chyba ...czas przejrzeć tematy moze coś sie trafi :wink:


    pozdro all
    Ostatnio edytowane przez barlogos ; 25-08-2009 o 18:28

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Najlepiej zakupić sobie książki Ja mam na sprzedaż David Sklansky Tournament Poker for advanced players i Hold'em Poker for advanced players. Polecam. Jak coś to oferty na priva.

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Tutaj masz link do slowniczka pokerowego.
    http://marian.net.autocom.pl/~doli/viewtopic.php?t=78

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    hahaha ... Pinio dopiero co kupiłeś i już sprzedajesz ? :twisted:

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    zeskanowal

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    przeczytał a nie zeskanował :twisted:

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Hmm czasem jak:
    1. licytacja trwa(2 czy tam 3 osoby juz tylko sa)....podbijam stawke..i wyskakuje mi "mucked" o co chodzi????a wydaje mi sie ze mam dobre karty"np 2 pary 2xas + 2x 6 było wtedy akurat)
    a 2 pytanie to: Co sie dzieje gdy zostae dwoch ldzui zaden nie ma
    nawet pary...wygrywa ten kto am wyzsze karty kieszonkowe?czy jak
    pozdro

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez Pinio
    przeczytał a nie zeskanował :twisted:
    hah.. pewnie, ja tu wietrze jakąś intryge. Pewnie chce szybko sprzedać za więcej niż kupił :P


    Cytat Zamieszczone przez barlogos
    Hmm czasem jak:
    1. licytacja trwa(2 czy tam 3 osoby juz tylko sa)....podbijam stawke..i wyskakuje mi "mucked" o co chodzi????a wydaje mi sie ze mam dobre karty"np 2 pary 2xas + 2x 6 było wtedy akurat)
    No to oznacza że nie miałeś jednak "dobrych" kart .. albo poprostu ktoś miał lepsze.


    Cytat Zamieszczone przez barlogos
    a 2 pytanie to: Co sie dzieje gdy zostae dwoch ldzui zaden nie ma
    nawet pary...wygrywa ten kto am wyzsze karty kieszonkowe?czy jak
    pozdro
    No liczy się kto ma najwyższą kartę .. jeśli na ręce masz jakąś liczącą się karte wyższą niż na stole i wyższa niz przeciwnik to wygrywasz.

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    Cytat Zamieszczone przez barlogos
    Hmm czasem jak:
    1. licytacja trwa(2 czy tam 3 osoby juz tylko sa)....podbijam stawke..i wyskakuje mi "mucked" o co chodzi????a wydaje mi sie ze mam dobre karty"np 2 pary 2xas + 2x 6 było wtedy akurat)
    Wszyscy spasowali i wygrałeś. "Muck" oznacza, że nie pokazałeś zwycięskiej ręki (widocznie masz taką opcję ustawioną, żeby nie pokazywać).

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez triox
    Wszyscy spasowali i wygrałeś. "Muck" oznacza, że nie pokazałeś zwycięskiej ręki (widocznie masz taką opcję ustawioną, żeby nie pokazywać).
    Dawno nie grałem na ps ale wydaje mi się że sie mylisz. Jak twoja ręka jest pasowana to także masz Mucked.