Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Hmm tak sie zastanawiam czy to tez jakaś strategia:gram na stole gdzie stawke mozna podbijac do calej swojej puli (chyba sa takie stoly)zalozmy dostalem slabe karty...podbijam mocno stawke aby inni spasowali....pasuja...i chociaz mam slabe karty wygrywam?.Czy jest jakis haczyk)?

    A tak wogle tonigdzie nie ma bonusów zadnych;/?
    A et freerolle w expekcie...to sa codziennie o 13 i o 17...jakie tam panuja zasady? to siegra jaks pucharowo?trzeba jakos wczesniej sie zapisywac?

    pozdro

  2. #12
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Cytat Zamieszczone przez barlogos
    ... zalozmy dostalem slabe karty...podbijam mocno stawke aby inni spasowali....pasuja...i chociaz mam slabe karty wygrywam?.Czy jest jakis haczyk)?
    Tak, kiedys moga nie spasowac ;P

  3. #13
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Co do tego muck to jest to po prostu odlozenie przegranej reki, bez pokazywania.

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    Cytat Zamieszczone przez BlaCha
    Dawno nie grałem na ps ale wydaje mi się że sie mylisz. Jak twoja ręka jest pasowana to także masz Mucked.
    Tak, ale dlaczego miałby podbić i od razu przegrać? Musiałby być all-in, ale na PS karty nie lecą tak szybko, żeby nawet nie zdążył zobaczyć boardu...
    Też już jakiś czas nie grałem na PS, ale na większości pokerroomów są opcje dot. obudwu przypadków, np na pokerroom.com jest "muck loosing hand", oraz "muck uncalled cards", także w tym przypadku raczej chodzi raczej o to drugie.

  5. #15
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Obojętnie czy all-in czy nie to i tak musi czekać aż go sprawdzą jeśli to on gra. No ale puki nie powie czy wygrywa czy przegrywa to rozdanie to chyba nic nie jesteśmy e stanie wymyślić. Chociaż nawet jeśli powie to i tak już wszystko zostało powiedziane :P

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    chyba tak
    1.czy ktos sie orientuje czy w 7sultans albo w pacific poker poker nadal jest 10$czy tam 15$,dla nowych za free????Bo patrze ze z 1 $ w expie ktore mi zostalo z zakladów to nawet na poczatek nie starczy nic sie z tego nie ugra, wiec trzeba sie gdzies zapisac

    pozdro

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Na Expekcie niesprawdzone (czyli wygrane) rece tez sie "Muck-uje"

    Goral

  8. #18
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    chociaz gram pare dni dopierow pokera pomyslalem sobie ze zagram w pierwszym w swoim zyciu freerollu
    uczestników 3565
    poziom7
    zostalo 437
    miejsce 26
    premiowane 30 miejsc
    gram w expie
    kurde bylem juz 4rty nawet...ale cos zjebalem chyba...jakies wskazówki co dalej?

  9. #19
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez barlog
    kurde bylem juz 4rty nawet...ale cos zjebalem chyba...jakies wskazówki co dalej?
    takie wskazówki, żebyś nastepnym razem nie "zjebał" 8)

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    .
    Ostatnio edytowane przez barlogos ; 19-08-2008 o 00:52