Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Kiedyś przeczytałem gdzieś (ale dawno, więc już nie pamiętam gdzie i co dokładnie ) pochlebne opinie nt tej własnie książki autorstwa Dusty "Leatherass" Schmidt'a. Niedawno zauważyłem, że jest do kupienia w sklepie PS w bardzo atrakcyjnej cenie w porównaniu do cen w sklepach internetowych. Stąd moje pytanie: czy ktoś czytał tę książkę i mógłby podzielić się wrażeniami?

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Jedna z niewielu pokerowych książek, jakie przeczytałem od deski do deski Napisana prostym językiem, krótkie, treściwe rozdziały. Moim zdaniem warto.

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Czytałem, wrażenia pozytywne. Autor jak dla mnie Ameryki nie odkrył, ale na pewno przeczytać warto.

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    dobra ksiazka

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Prosiłbym w miarę możliwości (i pamięci ) o jakieś konkretne komentarze, np o czym jest mowa w tej książce, czego się z niej nauczyliście itd. Wielu np uważa, że Harrington on Cash Games jest dobrą książką, a dla mnie wcale tak nie jest. Przeczytałem w całości, ale nic z niej nie pamiętam i raczej niczego nowego się z niej nie dowiedziałem.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    w zeszłym tygodniu ją zamówiłem - dam znać jak przeczytam

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Dla mnie bardzo dobra ksiazka Opisuje glownie podejscie do pokera jako biznesu/zawodu czyli bardzo wiele informacji okolo pokerowych - jak podchodzic do wielu rzeczy jak ukladac (w glowie organizacyjnie itd) Tak jak napisal Kleopl nie ma tam jakis "tajemnych sekretow" Mozna po prostu zobaczyc jak mysli i organizuje swoja gre jeden z najlepszych grinderow na swiecie Kilka ciekawych prostych rzeczy tez sie znajdzie ktore u mnie np wpynely na poprawe gry - jak nie patrzenie w cashiera

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    lekki offtop, bo ksiazki nie czytalem, ale -> wiekszosc ksiazek 'o inwestowaniu' mozna stosowac jak poradniki do pokera (poza sama gra oczywiscie). moze nie warto placic za ksiazke specjalnie o tym ?

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Nie warto płacić też dlatego, że można ją łatwo ściągnąć z sieci. Ściągnij, przeglądnij i ewentualnie zdecyduj, czy warto zamawiać papierową wersję.