Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    10

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Jak zobaczyłem akcję pf, to byłem pewny, że na flopie będzie Q92

  3. #3
    Mina kolesia bezcenna

  4. #4
    Board: QQ995
    5:50 Laak: ...His like - wow - my oponent cant have Q9 hopfully he has Q5

    Fail

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    LOL. Film dla wszystkich fanów teorii spiskowej na temat wałkującego ich regularnie softu....

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    109
    Cytat Zamieszczone przez randi Zobacz posta
    LOL. Film dla wszystkich fanów teorii spiskowej na temat wałkującego ich regularnie softu....
    Jestem fanem teorii że firmy wałkują graczy na rake. Podasz mi argumenty które na 100% mi udowodnią że nie można zwiększać lub zmniejszać w oprogramowaniu ilości odprowadzanego rake? Przecież wystarczy że zaczną im rozdawać o 1% więcej coolerów a ty jako grający nawet tego nie odczujesz jak wzrośnie im zysk z rake. Poza tym skąd wiesz że odpływ grających ( a jest on na pewno bo przecież część się spłukuje) nie rekompensuje się w ten sposób krojąc więcej stałych. Program to tylko program zawsze można dokonać w nim zmian i ulepszeń jakich się chce.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    10
    Cytat Zamieszczone przez loser Zobacz posta
    Jestem fanem teorii że firmy wałkują graczy na rake. Podasz mi argumenty które na 100% mi udowodnią że nie można zwiększać lub zmniejszać w oprogramowaniu ilości odprowadzanego rake? Przecież wystarczy że zaczną im rozdawać o 1% więcej coolerów a ty jako grający nawet tego nie odczujesz jak wzrośnie im zysk z rake. Poza tym skąd wiesz że odpływ grających ( a jest on na pewno bo przecież część się spłukuje) nie rekompensuje się w ten sposób krojąc więcej stałych. Program to tylko program zawsze można dokonać w nim zmian i ulepszeń jakich się chce.
    Skoro tak to masz więcej punktów i wyrabiasz wiecej rakebacku z automatu w formie bonusów albo gotówki. Teorie spiskowe zawsze mnie śmieszą

  8. #8
    Skoro was tak oszukują to po co gracie, dajcie sobie spokój i nie będzie teorii

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    109
    Cytat Zamieszczone przez Wirtuoz Zobacz posta
    Skoro tak to masz więcej punktów i wyrabiasz wiecej rakebacku z automatu w formie bonusów albo gotówki. Teorie spiskowe zawsze mnie śmieszą
    To żadne teorie spiskowe tylko prosty przykład jak prowadzi się biznes pod tytułem "poker online". Teoria spiskowa to zazwyczaj czysta głupota a tutaj mamy do czynienia z czystą ekonomią. Czy jakbyś ty był właścicielem pokeroomu to wolałbyś żeby twoja firma zarobiła kilka mln $ mniej czy kilka mln więcej?? Po to wprowadza się różne zmiany żeby dały zysk a nie po to żeby gracze cieszyli się że sobie pograją w Rush Cooler Poker. Gra się po to żeby jak najwięcej wygrywać a nie być jakimś głupim wyrobnikiem rake, żeby rake trzepać wystarczy kupić bota na sss za kilkadziesiąt $.
    Poza tym wcale nie można mówić że kogoś oszukują bo oszukiwali to na UB.

  10. #10
    jak ja bym był właścicielem to chciałbym żeby mi nie zamknęli interesu za np. jakieś podkręcanie softu bo i tak zarabiam taką kapuche że mnie stać na wszystko