Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Mozecie powiedziec gdzie na partypoker sprawdza sie ilosc racked hand ??

  2. #2
    MY Account>>> Profil bonus i masz Rh

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Chcialem ponowic to pytanie bo nie moge tego za cholere znalezc.
    W aplikacji mam My Account i tam nie ma zadnego podmenu ze slowem bonus, za to jest My Account ktora przenosi na strone www.
    Tam mam menu Balance and Bonuses ale nigdzie nie widze RH.

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    I co nikt nie wie czy to ja wciaz jestem slepy?

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    ale tam masz jeszcze link 'bonus details' i tam bedziesz mial napisane ile Ci brakuje rh do bonusu

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Bonus Details:
    You currently do not have any active bonuses. Make sure you have checked the 'New Bonus Offers' section

    New Bonuso Offers:
    You don't have any offers

    Czyzby trzeba sie zglosic do supportu?

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    no nie masz żadnych bonusów, czyli albo jeszcze nie zrobiles depozytu, albo juz bonus wykorzystales; gdy masz jakis bonus masz tam wszystko opisane, ile wymaga rh, ile juz rh ugrales i ile jeszcze Ci pozostalo

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    To ja od razu zapytam jak dostac PT? Dostaje sie go po ilus rake hands i zamienia w sklepie czy jak?

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    no grasz i dostajesz, to zalezy raczej juz od prowizji. Czyli im wyzsze stawki grasz, tym wiecej pt dostajesz, ktore mozna wymienic w ich sklepie lub wkupic sobie wejscie do freerolla

  10. #10
    wlasnie tez chcialem sie zapytac gdzie moge sprawdzic moje rakehands na party poker..wchodze w MY Account>>> Profil bonus
    i jest napisane dokladnie to samo co napisal Sznu ze niby nie mam bonusa,a przeciez dostalem darmowe 50$ i musze ugrac 5k rakehand zeby dostac 100$ i nie mam pojecia juz w co kliknac^^