Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    14
    Witam Panowie, napewno ktos juz miale podobna sytuacje , i chcialbym sie zapytac jak sobie poradzil? Depozyt zrobilem na Hey Poker z kredytowki, chce zrobic wyciag na moneybookers, i dostaje komunikacik ze nie robilem przez nich depozytu , wiec nie moge zrobic withdrawa? co z tym mozna zrobic? Dzieki z gory za odpowiedzi, Pozdrawiam.

  2. #2
    Zrób minimalny depozyt z moneybookers na Hey.

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Cześć

    wypłaty w heypoker odbywają się tą samą metodą którą dokonałeś wpłaty. Robiąc depozyt "rejestrujesz" daną metodę płatniczą w systemie OnGame. Jeśli masz zarejestrowane 2 metody (w przypadku gdy wpłacasz np kartą i mb) to musisz wziąć pod uwagę, że system wypłaci ci na konto proporcjonalnie do wpłaconej kwoty.

    Przykład

    wpłacasz 100$ kartą kredytową i chcesz wypłacić 100$ z heypoker. Możesz wypłacić 100$ -> kartę kredytową
    dopłacasz 20$ przez MB i chcesz wypłacić 120 na mb. System wypłaci ci 20$ na mb a resztę na kartę. Aby to zmienić musisz wpłacić kolejną metodą (w twoim przypadku mb) min. tyle samo gotówki, ile chcesz daną metodą wypłacić. Wiem, że może się to wydać dość skomplikowane na pierwszy rzut oka. Niestety nie da się tego ominąć. Nasz kasjer jest obsługiwany przez OnGame i musimy w tym wypadku działać zgodnie z zasadami obowiązującymi w sieci.

    /Marcin

  4. #4
    Coś mi się tu nie zgadza.Wpłacam 1000$ przez moneybookers."Robię" z tego 5000$.Chcę wypłacić całość na moneybookers.Co wtedy?Wypłacicie mi tylko 1000$,a resztę? Gdzie?

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Zakładając, że robiłeś już depozyty przez inne kanały (np. neteller, kredytówkę), po wypłacie owego 1000$ pozostałe 4000$ mozesz juz wyplacic gdzie chcesz.

    Takie zasady są nie tylko na Ongame.Osobiście spotkałem się z tym na Bossmedii. Wydaje mi się że ma to uniemożliwiać pranie brudnych pieniędzy i jest standardem w branży.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    8
    Podbijam.

    Również mam problem z wypłatą. Wpłaciłem 20 via moneybookers , chciałbym wypłacić teraz 16 również vis mb. Dostaję komunikat
    Kod:
    Your operator has refused the payment due to his security policy!
    Rozumiem że wypłacić teraz mogę min. 20 ?

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    291
    A minimalna wyplata nie jest przypadkiem 40$? (tak ogolnie a nie w stosunku do tego co wplacilo sie wczesniej)

    Q
    Ostatnio edytowane przez Qwak ; 22-03-2011 o 00:08

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Minimalna kwota wypłaty za pośrednictwem mb wynosi 40$.

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    8
    Ile średnio idą pieniądze z heypoker na moneybookers ?