Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Na przeciwnika mam tylko 12 readów. Jedynie mały stack może sugerować, że jest nie za dobry. Raz Squeezowałem go gdy otwierał na CO i BTN sprawdzał. Zrzucili oboje. To cała nasza historia.
    Czy przecholowałem tutaj ostro z rozegraniem?

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) Replayer
    BB ($27.32)
    ($52.30)
    UTG ($50.75)
    Hero ($53.61)
    CO ($52.70)

    BB posts (SB) $0.25

    Dealt to Hero

    fold, Hero raises to $1.75, fold, BB raises to $4.75, fold, Hero calls $3

    FLOP ($10)

    BB bets $6, Hero calls $6

    TURN ($22)

    BB bets $16.57 (AI), Hero calls $16.57

    RIVER ($55.14)

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Mówisz o 12 readach na gościa ale nie powiedziałeś co to za ready. Oczywiście rozumiem, że przez 12 readów rozumiesz nie 12 total rozdań na stole tylko 12 rzeczy, które u niego zauważyłeś.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Kurde. Miałem na myśli 12 rozdań. Zero readów. Przejęzyczenie

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Nie podoba mi sie call jego 3 beta jak ma pol stacka albo wpierdalam alka albo folduje (przewaznie to pierwsze).

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Jaki mu dajesz range na poszczególnych streetach? Bo w taki sposób jak zagrałeś, to imo tylko blefy łapiesz, moooże ewentualnie jakieś 99. A jeśli koleś pokazał na showdownie słabszą pp, albo A-high to znaczy, że pewnie stackowałby się z taką ręką i tak pf, więc ja podpisuję się pod linią Karlosa.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Szczerze mówiąc to nie myślałem za dużo tutaj. Zagranie w wyniku mega znudzenia. Zasiadłem do sesji zobaczyć, czy mi się chce grać (od początku stycznia do dzisiaj niecałe 10k rąk).

    Co ciekawe wygrałem to rozdanie. Miał 99. Chciałem się dowiedzieć, czy jakoś można takie zagranie usprawiedliwić. Moje i jego. Normalnie bym tak nie zagrał i może tracę na tym? Po tym rozdaniu szybko wyłączyłem pokerroom na wszelki wypadek, bo widziałem, że już mi się włącza chęć przeżycia jakiejś przygody. Skończyłoby się spew na 100NL pewnie. Sesja ok 20 rąk.

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Po tym rozdaniu szybko wyłączyłem pokerroom na wszelki wypadek, bo widziałem, że już mi się włącza chęć przeżycia jakiejś przygody. Skończyłoby się spew na 100NL pewnie.
    Oplułem się herbatą, LOL

    Nie sądzę, żebyś tracił na tym że tak nie grasz, raczej będziesz tracił grając w ten sposób. Jak już napisałem dla mnie w normalnych warunkach to jest totalnie spolaryzowany zakres - way ahead/way behind - ze wskazaniem na to drugie w większości przypadków. Jeśli wygrałeś to rozdanie, to dla mnie koleś jest totalnym spew fishem i trzeba to sobie zapisać To, albo może też chciał przeżyć jakąś przygodę