Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: flush vs donk

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Gracz to donk 60/0, fold to cbet 68%, dlatego co chwile go izolowałem i brałem pota na flopie,
    drawował OESD do końca i zagrał ch/c jak mu siadło na riverze. Nie 3betował KK.

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) On Game
    Hero ($81.15)
    BB ($57.32)
    UTG ($54.84)
    CO ($145)
    BTN ($109)

    Dealt to Hero

    fold, CO calls $0.50, fold, Hero raises to $2.50, fold, CO calls $2

    FLOP ($5.50)

    Hero bets $4.25, CO calls $4.25

    TURN ($14)

    Hero bets $9, CO calls $9

    RIVER ($32)

    Hero ?
    ch/c, b/f, b/c?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Imo nobrainer valuebet. Taki gosc nie bedzie probowal sam valuebetowac na river masy rak z ktorymi zaplaci beta (a jak zvaluebetuje to pewnie jakos gejowo w stylu 20% pota). A wiec betuje 22-25$ oczekuje calla od AJ/AQ/czasem AK i czasem jakis Kx ktory mial redrawa do flusha (ofkorz jak dostaniesz w ryj alka to fold )

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Zgadzam się z pierwszą częścią odpowiedzi Karlosa, musisz betować, bo gość jest pasywny i może często zrobić check behind z wieloma rękami które sprawdzą Twój bet. Natomiast nie uważam, że można foldować tę rękę przeciwko temu przeciwnikowi jeśli nagle obudzi się z AI. IMO może tak zagrać z AK, AJ, QT, także ja nigdy tej ręki nie folduję tutaj.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Nie jestem przekonany co do wielkości beta na turn. Jest tu na pewno bardzo dużo value do wyciągnięcia, gdyż (zakładam z krótkiego opisu, że gość to stacja) jest mnóstwo układów, które mają tutaj parkę, parkę + draw, sam draw. Ja przeciwko takim gościom turn betuję w okolicach 12-13$. River to już nieco inna sprawa. Na river, który nie jest treflem ani asem ani królem na pewno betuję znowu sporo celując głównie w calldown od jakiegoś Kx, czasem Jx czy pocket parki. Jednak nie jestem przekonany co do rivera A - jest to scare card dla potencjalnego Kx/Jx a valuebetując celuję oczywiście w ten range. Z tego względu jestem bardziej skłonny ku valuebetowi za pół puli lub mniej na takim river. Aczkolwiek nie wiem czy to dobry tok rozumowania, gdyż w jego range na pewno jest też każdy Acx.
    Co do bet/fold river - zależne od tego kim faktycznie jest gracz. Jednakże vs station bet/fold jest kompletnie uzasadniony. Tacy gracze bardzo, bardzo rzadko shipują river nie mając nutsa/jakiegoś air/nietrafionego drawu. Jako, że na river A Acx ma już parkę a QT ma strita, to nietrafione draw praktycznie odpadają. Zdecydowana większość stations shipując river pokaże ci nutsowy kolor/fulla.