Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    nie no ja na przykład staram się zawsze być pomocny na tym forum i pomagać słabszym. i - muszę przyznać - po przeczytaniu OP cytując klasyka "witki mi opadły".

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    tzn spoko, każdy może tak grać, ja to szanuję i nie komentuję. ale to mi nie wygląda na typ osoby szukającej rad co do strategii

  3. #13
    A ja się zapytam, w jakim mieście Panowie sobie tak grają?

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    7
    Nie szukam porad. Po prostu nie zgadzaliśmy się z kolegą co do opłacalności calla na gutshota na flopie, a on wrzucił tu opis rozdania. Gramy w Szczecinie, którego ligi jestem obecnie wicemistrzem. Jak następnym razem wpadnę, to poczytam więcej o witkach pewnie .

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    18
    Cytat Zamieszczone przez Łuk88 Zobacz posta
    Po prostu nie zgadzaliśmy się z kolegą co do opłacalności calla na gutshota na flopie, a on wrzucił tu opis rozdania.
    No i nalezy sie zgodzic z kolega ze sie nie oplacalo jak zaczniesz stosowac w swojej grze cos co sie nazywa pod odds to sam to zauwazysz bez rozmowy z kolega jedyne sensowne pytanie to czy call na gutshota byl uzasadniony a tu juz pod ilimped odsy podchodzimy

    Cytat Zamieszczone przez Łuk88 Zobacz posta
    Gramy w Szczecinie, którego ligi jestem obecnie wicemistrzem. Jak następnym razem wpadnę, to poczytam więcej o witkach pewnie .
    Akurat jestem w Szczecinie ale tylko do jutra. Szczecin czyli siedziba kolegi Napalma i Jockera jak ich wyprzedziles w klasyfikacji to czesto musialy tobie gutshoty dochodzic albo opcja b dobrzi gracze odposcili sobie lige i jej poziom nieco spadl

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Cytat Zamieszczone przez Łuk88 Zobacz posta
    Po prostu nie zgadzaliśmy się z kolegą co do opłacalności calla na gutshota na flopie
    Zabrzmialo to jak bym probowal kogos przekonac o mojej racji a ja powiedzialem jedynie ze oddsy sie nie zgadzaja wiec ja bym zrzucil koniec kropka a na forum wrzucilem bo po to na forum ten dzial jest specjalnie ukrylem nazwiska lub aliasy graczy pod nazwa player 2 lub player3 Hero sam nam sie ujawnil

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Time to hit the books !

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Ech o co się tak unosić. Nie każdy musi grać pro, uczyć się strategii i potem grindować sity 20-tablując. Sporo ludzi gra w pokera czysto for fun i jak ktoś chce sobie i jak ktoś sobie chce limp/callować 34 to mu nie zabraniaj tego robić. Można komuś mówić, że takie a takie zagranie jest niedobre i wytłumaczyć dlaczego, ale nie wybieraj proszę za kogoś jak sobie ma spędzać swój wolny czas.
    this all day long