Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Cytat Zamieszczone przez karambol Zobacz posta
    Jeszcze bierzcie pod uwage ze starsy analizuja sng w celu obizenia rake
    Muszą zmienić idiotyczną strukturę rake'u - obecnie najniższy jest na 27, na 60 jest taki jak na 12 i tym podobne bzdury.

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    22
    Najniższy jest na $16. Kiedy można się spodziewać tych zmian tak w ogóle?

    edit:
    Sorry, nie popatrzyłam na poprzednią stronę i nie wiedziałem że mówicie o mtt sng - moja uwaga odnosiła się do 9manów.
    Ostatnio edytowane przez gaaish ; 21-02-2011 o 22:16

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez gaaish Zobacz posta
    Najniższy jest na $16. Kiedy można się spodziewać tych zmian tak w ogóle?

    edit:
    Sorry, nie popatrzyłam na poprzednią stronę i nie wiedziałem że mówicie o mtt sng - moja uwaga odnosiła się do 9manów.
    W watku likwidacji DoN na 2+2 bylo ze analizuja i bedzie to przedmiotem zmian w najblizszych miesiacach - ile w tym prawdy nie mam pojecia To byla odpowiedz na zarzuty na olbrzymi rake w fifty50

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2010
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    24
    Cytat Zamieszczone przez karambol Zobacz posta
    W watku likwidacji DoN na 2+2 bylo ze analizuja i bedzie to przedmiotem zmian w najblizszych miesiacach - ile w tym prawdy nie mam pojecia To byla odpowiedz na zarzuty na olbrzymi rake w fifty50
    Z tego co pamiętam, to słowa te pisał Stefan z PS, więc raczej jest to prawda.

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2010
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    24
    Co do tematu wątku, to ja zrobiłem w 2010 SN grając praktycznie tylko 45many, głównie za $12, trochę było też $27 i przy małym trafficu także $6.50.
    Niestety decyzję o wyrobieniu statusu podjąłem ok. kwietnia/maja i przez to skupiałem się głównie na grze, a mniej na edukacji, co odbiło się oczywiście na moim ROI, które było niestety poniżej wspomnianych tutaj 10% (choć nadal dodatnie). W tym roku mam zamiar oczywiście utrzymać SN, ale bardziej chcę się skupić na zwiększeniu ROI.

    Co do bonusów, to na pewno jest to więcej niż to co pisze Jakub, czyli $4.8k - wszystko jednak zależy od tego, jakie masz miesięczne statusy. Zakładając, że co miesiąc robisz platynę (1 VPP = 2,5 FPP), to w momencie osiągnięcia SN masz 250k FPP, co wymieniasz na bonus $4k. Do tego dochodzą Stellary za $1.2k, czyli jest już $5.2k. Do tego z reguły w roku masz 2-3 reload bonusy, czyli jakieś $300-400. Tak więc jeśli wyrobisz w roku równe 100k VPP, to te $5,5k z bonusów masz spokojnie.
    Oczywiście zaczynając kolejny rok z SN, bonus jest już większy. Zakładam, że znasz tą stronę FPP PRO.com -- Rakeback? ale na wszelki wypadek wrzucam.

    Jakby co, możemy się oczywiście zgadać na PM.
    Ostatnio edytowane przez andy ; 22-02-2011 o 10:59