Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Bezpieczeństwo się liczy? W takim razie dlaczego nie weryfikują graczy zanim zrobią jakikolwiek depozyt? Profilaktyka jest chyba tańsza niż leczenie. Poza tym chyba skoro np. taki FTP weryfikuje wszystko na bieżąco, to iPoker jako dostawca oprogramowania i usług dla skórek chyba również może to robić. W końcu ma pełny dostęp do wszystkich rozdań i może śledzić podejrzane zagrania/zachowania. Więc nic mnie nie przekona że na iPoker się nie da skoro da się np. na FTP.

    A co do centów to o jakim uproszczeniu wypłat mówisz? Czy dla komputerów i oprogramowania robi istotną różnicę czy przetwarzają liczbę 100 czy też 100,01? Właśnie bardzo "śmieszną" rzeczą jest to, że takie ograniczenie istnieje w XXI wieku. A ja nie lubię dawać nikomu kasy bez jakiegokolwiek sensownego uzasadnienia. Nawet jeśli są to znikome kwoty.

    PS. A tak poza tym Party to jest sieć. I tam się da.

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Party siec? pokaz mi to...
    Kazda skorka ma swoj kasjer i tu jest problem ze ipoker nie moze zweryfikowac (przy dobrym zdumpowaniu) czy ta kasa jest legal zdeponowana czy nie. Oczywiscie napewno daloby sie to szybciej zalatwic ale nie widze problemu w czekaniu 24-48h na kase, ktora i tak bedzie lezec na mb czy neteller - czy az taki to dla Ciebie problem? jesli tak trudno, gracze raczej sa do tego przyzwyczajeni i nikt nie narzeka
    Co do centow - nie wszedzie tak jest, np w chilipoker mozesz co do centa wyplacic, moze jakies roomy tak maja, trzeba sie pogodzic i tyle.
    Tyle chyba z mojej strony bo co ja bede sie tlumaczyl za innych

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Party siec? pokaz mi to...
    Sieć Party składa się z pięciu skórek z których największą jest Party Poker. Zobacz sobie na PokerScout. BTW. BossMedia to też sieć i z moich małych z nią doświadczeń wynika, że wypłata na Netellera trawa około 12h. Tymczasem na iPoker wypłata z automatu musi odleżeć 24h które dodają się do rzeczywistego czasu przetwarzania zlecenia.

    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Kazda skorka ma swoj kasjer i tu jest problem ze ipoker nie moze zweryfikowac (przy dobrym zdumpowaniu) czy ta kasa jest legal zdeponowana czy nie.
    Ale co ma kasjer do wykrywania oszustw, a konkretnie chip dumpingu? Czy wg. iPoker i/lub skórek dopóki oszuści obracają/trzymają lewą kasę w sieci to jest OK, ale gdy próbują ją wypłacić to już nie jest OK?

    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Oczywiscie napewno daloby sie to szybciej zalatwic ale nie widze problemu w czekaniu 24-48h na kase, ktora i tak bedzie lezec na mb czy neteller - czy az taki to dla Ciebie problem? jesli tak trudno, gracze raczej sa do tego przyzwyczajeni i nikt nie narzeka
    Nie jest to wielki problem ale jednak jest tym bardziej, że taki stan rzeczy wg. mnie nie ma żadnego uzasadnienia. Poza tym wiodące pokerownie mnie rozpieściły szybkością swoich usług. A kasa na Netellerze u mnie nie leży. Zawsze mam tam trochę zapasu na wypadek gdym się spłukał w którejś z moich ulubionych pokerowni ale nadwyżki natychmiast wypłacam (albo kupuję coś za pomocą karty).

    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Co do centow - nie wszedzie tak jest, np w chilipoker mozesz co do centa wyplacic, moze jakies roomy tak maja, trzeba sie pogodzic i tyle.
    No ja się pogodziłem i nie gram już na iPoker. Co prawda nie z opisanych wyżej powodów, ale takie drobne sprawy również dokładają się do całościowego wizerunku pokerowni/sieci.