Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ostatnio miałem zamiar spróbować nowej pokerowni i wybór padła na Merge. Na szczęście trochę poczytałem 2+2 i tam Amerykanie strasznie się żalą, że wypłaty czekiem ciągną się tygodniami a dodatkowo jednym czekiem można wypłacić maksymalnie tylko $2500. A czek to dla nich podobno jeden z nielicznych jeśli nie jedyny sposób wypłaty. Dlatego chciałbym wiedzieć jakie macie doświadczenia w przypadku wypłat na Netellera/MB ponieważ nie jestem pewny czy to jest problem z czekami czy też Merge pada. I czy są szybkie jak w przypadku FTP/PS/Party czy też dziadowsko wolne jak na iPoker?

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    12
    Ja ostatnio wypłacałem na Netellera. Zleciłem w poniedziałek, kasa była w sobotę.

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    To znacznie lepiej niż mają Amerykanie. Mimo wszystko taki czas oczekiwania na przelew na Netellera sugeruje, że Merge to jednak dziadowska sieć.

  4. #4
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    291
    PokerHost @ Merge, neteller srednio 72h czasem dzien obsuwy.

    Q

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    I czy są szybkie jak w przypadku FTP/PS/Party czy też dziadowsko wolne jak na iPoker?
    To chyba jakis zart bo ps/ftp ma maks kilka godzin i nikt inny nie wyplaca w takim tempie - standardy online to 24-72h.

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Nie, to nie jest żaden żart. Wymieniona przeze mnie trójka to są wiodące na rynku pokerownie (najlepszy soft, najwięcej graczy, najlepszy support) i właśnie z tego względu to one ustalają standardy. Standardy do których się przyzwyczaiłem. Poza tym moim zdaniem należy równać w górę a nie w dół. Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego w "najwolniejszym" z wymienionej trójki Party kasę mam na Netellerze zazwyczaj nie dłużej niż po 2h a na iPoker wypłata musi standardowo odleżeć 24h zanim ktoś się za nią zabierze? Albo dlaczego można wypłacać tylko kwoty zaokrąglone do pełnego dolara? To są rzeczy które nie maja żadnego technicznego uzasadnienia i świadczą jedynie że o sposobie prowadzenia biznesu. Mówiąc inaczej świadczą o tym, że dana pokerownia/sieć jest po prostu dziadowska.

  7. Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    To chyba jakis zart bo ps/ftp ma maks kilka godzin i nikt inny nie wyplaca w takim tempie - standardy online to 24-72h.
    entraction tez wyplaca w kilka h

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    12
    U mnie przy wypłacie na moneybookers zażądali skanu dowodu oraz skanu formularza weryfikacyjnego (mimo iż wcześniej do depozytu użyłem moneybookers). Jak im to wysłałem to czekałem ok 2 dni.

  9. #9
    siemka, ja miałem straszne problemy z tą siecią, dopóki się wpłacało z mb to wszystko było ok a przy wypłacie skany dowodu, ręcznie wypełnione formularze pomimo tego że z tego samego konta było wpłacane i na to samo wypłacane, ogólnie wypłaciłem stamtąd kasiorke(chociaż bardzo długo to trwało) nie polecam tego softu. pozdro

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego w "najwolniejszym" z wymienionej trójki Party kasę mam na Netellerze zazwyczaj nie dłużej niż po 2h a na iPoker wypłata musi standardowo odleżeć 24h zanim ktoś się za nią zabierze? Albo dlaczego można wypłacać tylko kwoty zaokrąglone do pełnego dolara? To są rzeczy które nie maja żadnego technicznego uzasadnienia i świadczą jedynie że o sposobie prowadzenia biznesu. Mówiąc inaczej świadczą o tym, że dana pokerownia/sieć jest po prostu dziadowska.
    Chociazby dlatego, ze kasa przerzucana jest z jednej firmy do innej (np chilipoker na willhill) i oba supporty musza sie upewnic ze nie bylo prania brudnych pieniedzy? trzy wymienione przez ciebie roomy dzialaja SAME a nie jako sieci - weryfikuja wszystko na bierzaco, tutaj moglbys wplacic do jednej firmy z kradzionej karty, zdumpowac do innego rooma zanim zablokuja i od razu wyplacic - nowa firma nie moze zweryfikowac depozytu, wiec nie moze od razu wyplacac - musi przesledzic tamtego gracza wlasnie pod katem tego czy finansowo kasa jest ok i dopiero moze puscic. Podsumowujac liczy sie bezpieczenstwo a nie przedluzanie na sile wyplaty i denerwowanie gracza (klienta) skoro i tak musza mu wyplacic O centach sie nie bede wypowiadal bo to smieszne, pewnie chodzi o uproszczenie wyplat.