Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    4
    Od pierwszego marca opoker przechodzi pod skrzydla sportingbetu. Wiecie moze czy dotychczasowe deale ktore byly na opokerze zostana, czy tez zostanie on zmieniony?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Wszystko zostanie po staremu jesli chodzi o deal'e, natomiast bedzie wiecej promocji

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    4
    A jeżeli mam już konto na paradise poker ,to jak ta migracja z Opoker bedzie wyglądała?

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Nadal bedziesz mogl grac na paradise badz opoker, wiec wszystko po staremu.

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    4
    Nie wiem czy wszystko rozumiem tzn. będe miał dwa konta na paradise poker?Czy opoker przechodzi do paradise,a może będzie jeszcze jedna aplkacja po skrzydłami sportingbet?Mógłbyś mi ten temat rozwinąć,bo wogóle nie wiem jak ta migracja z opoker do sportingbet ma wyglądać?

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Normalnie opoker to bedzie oddzielna aplikacja tak jak teraz.Nie bedziesz mial 2 kont na paradise tylko jedno na paradise i jedno na opoker :P beda nadal dzialac pod dwoma softami i stronami mimo tej niby migracji.

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    4
    aha, to tak to będzie wyglądało.Dzięki za info.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Zrobiłem (mam nadzieję) jak we wskazówkach. Zaaprobowałem transfer środków. Ściągnąłem downland opoker/sportingbet (sam się ściągnął prz uruchomieniu) i skorzystałem z opcji "forgotten password" na stronie opoker.com.

    Czekam już blisko 20 godzin a hasła tymczasowego wciąż nie ma.

    Czy to normalne tak długo czekać na to hasło?

    Powinienem ponownie sprobować wygenerować hasło tymczasowe, czy pisać do supportu, że hasła nie dostałem?

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Sprawdz w spamie albo sproboj znowu - mi przyszlo od razu...

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    25
    No ja zmienilem soft, haslo, uruchamiam program a tu zonk i mam na koncie zero, sprawdzam na stronie opokera i tez mam zero. Powinienem sie mocno martwic? Wyslalem juz maila do supportu ale nic jeszcze nie odpisali...