Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Strasznie dziwny spot. Miałem lekki problem z oceną jego zakresu w tym rozdaniu, no i te kosmiczne oddsy... Czy jest tu w ogóle możliwy fold? W trakcie rozdania pomyślałem, że może mieć tutaj 7x wystarczająco często, aby opłacało mi się sprawdzać. Ale teraz to już nie jestem pewny Czy może grać tak np z jakimś KsXs albo innym wysokim fd? Jaki zakres mu dajecie?
    ***** Hand History for Game 57221380083 ***** (Poker Stars)
    $25.00 USD NL Texas Hold'em - Sunday, February 06, 01:29:13 ET 2011
    Table Bobone XIV (Real Money)
    Seat 4 is the button
    Seat 1: Carsandi ( $5.00 USD )
    Seat 2: prochocki ( $16.19 USD ) staty po 125h: 58/3/1, ft3b: brak danych, ale ogólnie koleś to taki typowy calling station raczej, także chyba może mieć tu szeroki zakres
    Seat 4: HERO ( $12.75 USD )
    Seat 5: koko_mix ( $7.26 USD )
    Seat 6: WadeSt ( $11.30 USD ) staty po 163h: 22/18/3, 3b: 4
    koko_mix posts small blind [$0.10 USD].
    WadeSt posts big blind [$0.25 USD].
    ** Dealing down cards **
    Dealt to HERO
    Carsandi folds
    prochocki calls [$0.25 USD]
    HERO raises [$1.00 USD]
    koko_mix folds
    WadeSt raises [$2.25 USD]
    prochocki calls [$2.25 USD]
    HERO calls [$1.50 USD]
    ** Dealing Flop ** (pot $7.60)
    WadeSt checks
    prochocki bets [$1.00 USD]
    HERO calls [$1.00 USD]
    WadeSt folds
    ** Dealing Turn **
    prochocki bets [$1.00 USD]
    HERO calls [$1.00 USD]
    ** Dealing River **
    prochocki bets [$2.00 USD]
    HERO calls [$2.00 USD]

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    jeżeli typowy calling station robi 3x mały bet w 3betowanej puli to on tam nie ma 7x nigdy. Już prędzej Ci tam AA pokaże niż 7x.

  3. #3
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    w znacznej większości przypadków taki donk to słabość (bardzo niski As tutaj to MAX)
    ja tu robię 1/2 pot raise, check do końca, liczę na showdown
    na showdown robię notatkę z czym villain zagrał minidonk'call

    ..od tego momentu eksploatuję go okrutnie

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Raise jako blef czy for value? Bo nie widzę żadnej z tych możliwości w tym wypadku. Zwłaszcza jeśli po tym raise zamierzamy grać check do showdownu. Nie sądzę, aby do przebicia zrzucał jakiegokolwiek asa, pewnie nawet KK-TT nie zrzuci.

  5. #5
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    Raise jako blef czy for value? Bo nie widzę żadnej z tych możliwości w tym wypadku.
    kupki dead$ tez nie widzisz?

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez indigo Zobacz posta
    kupki dead$ tez nie widzisz?
    a co to ma do rzeczy?

  7. #7
    On IMO czesto tu pokaze Ci jakiegos pocketa z ktorym tanio chce dojsc do SD i dlatego sra takimi betami, czesto bynajmniej sie z czyms takims spotykalem.

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez indigo Zobacz posta
    kupki dead$ tez nie widzisz?
    Czyli raise for value? A z jakimi gorszymi rękoma będzie villain sprawdzał taki raise Twoim zdaniem?

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    15
    Ja najczęsciej widzę takie zagrania z próbą taniego dojścia do showdownu albo jeśli ktoś drawuje to chce w ten sposób tanio zobaczyć kolejne karty. Rejs tutaj raczej nie wchodzi w grę bo wyrzuca wszystkie gorsze ręce a zostanie on tutaj tylko z słabym A i wyższymi PP. Ja bym po prostu sprawdzał małe bety do końca a jeśli na river zobaczę większe zagranie to spasuje, bo takie większe zagranie na riv często będzie oznaczać tego Ax a villain się po naszych callach upewnił że my A nie mamy.

  10. #10
    Jezeli bylbys z nim HU na flopie i to on by 3betowal preflop, to na prawie na bank mialby jaiegos pocketa. Wydaje mi sie ze tutaj jednak ma A, gosciu grajacy mega pasywnie 58/3/1 raczej nie bedzie betowal na A27 flopie z czyms innym niz A w tym spocie. Raise na flopie tez raczej nie jest dobrym zagraniem, chyba ze wiemy ze wadest spasuje, bo inaczej tylko zwiekszamy pule ktora pewnie przegramy. Tak w ogole to raczej mu tej puli nie zabierzesz, bo jedyna linia sensowna zeby to zrobic to call flop, raise turn, na riverze on zazwyczaj zrobi check i wtedy mozna betowac mocno zeby spasowal. Przeciwko takiemu gosciowi jest to jednak EV-, bo czesto Cie sprawdzi z Ax i lepiej chwile poczekac, zeby bez ryzyka zabrac mu jego stack.