Zobacz wyniki ankiety: Ktory wzór liczenia punktow jest waszym zdaniem was lepszy?

Głosujących
4. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Obecny wzór

    2 50.00%
  • Nowy

    2 50.00%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 135
  1. #21
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    A mnie się podoba punkt 1 - nie ma wtedy żadnych możliwości grania "pod kogoś" jeśli gracz trzyma nutsa.
    Wytłumacz mi inaczej logicznie linię gracza trzymającego NUTs zagrywającego check/call (mając możliwość zagrania bet/raise) jako ostatni?

    Czym innym jest oczywiście umiejętność rozpoznania nutsa

    Dwa pozostałe podane przez Ciebie też mi się podobają (zwłaszcza ten z wysokimi żetonami przed sobą)...
    Ostatnio edytowane przez Cain ; 17-02-2011 o 14:00

  2. #22
    Podobało mi się tłumaczenie Darvina Moon'a z ww WSOPa - chciał zobaczyć karty przeciwnika .
    Anyway, pomimo, że szanse występowanie softplay'u wydaję mi się zerowe i mimo, że jestem nadal na nie to ten pkt to raczej i tak kosmetyka.

  3. #23
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    To prawda, że kosmetyka, choć mi się podoba. faktycznie nie jest najważniejszym wprowadzenie tego przepisu.
    Dzięki za nowe słowo (nie wiedziałem, że to softplay).

    Przytoczone tłumaczenie też mi się podoba, chociaż logiki dalej nie mogę się w tym doszukać

  4. #24
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    Jest gdzieś filmik z tego?

  5. #25
    Tu.

    3. film, od 8:15.

  6. #26
    No i BTW ustalmy kiedy masters, albo niech ktoś mi poda prawdopodobną datę :}

  7. #27
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    O właśnie - dobry temat...
    Może niech tu się wypowiedzą jak im pasuje (chciałem użyć słowa wszyscy, ale przypomniałem sobie jak wygląda wypowiadanie się na tym forum - napiszą 3-4 osoby ).

    Mnie pasuje praktycznie każdy dzień poza środą...

  8. #28
    Mi każdy nie pasuje tak samo, więc czwartek osobiście wydaje się najbardziej odpowiedni.

  9. #29
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    354
    Wstępnie planowaliśmy środę,bo Pietras wyjeżdża na ligę w czwartek.Ale nie wiem czy innym będzie pasowało?Wiem ,ze pasuje kulajdropsa i Farafinowi ,a jak reszcie?

  10. #30
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    354
    No chyba ,ze w sobote ,ale nie wiem czy będzie się dało.