Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Otmuchów
    Posty
    17
    Mam do sprzedania dwa podręczniki po angielsku: Theory of Poker i Little Green Book. ToP ma znaczne ślady użytkowania, ale poza tym jest ok. Książki do kupienia na allegro:
    Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Jeśli ma znaczne ślady użytkowania, to dlaczego sprzedajesz po takiej cenie? Nowa kosztuje ok $20 czyli znacznie mniej niż proponowana przez Ciebie cena "kup teraz" i niewiele więcej od minimalnej, którą ustawiłeś... Byłbym zainteresowany tą pozycją, ale w jakiejś sensownej cenie. Daj znać na pm, jeśli możesz trochę obniżyć swoje oczekiwania.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Otmuchów
    Posty
    17
    W zasadzie to trochę na wyrost napisałem z tymi znacznymi sladami użytkowania, bo trochę przeleżała na półce. Teraz jak się przyjżałem to wcale nie wygląda źle, ma pozaginane rogi, ale poza tym jest zupełnie ok. Myślę, że jest warta co najmniej 50zł, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę koszty wysyłki z amazon.

  4. #4
    Nowe Theory of Poker ok 90 zl kosztuje, ksiazka Gordona ok 68 zl w EMPIKu.

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Poker Player Store ? Sklep VIP
    Pozdrawiam wszystkich kupujących książki w empiku. To ja jednak wolę sklep PS.

    kotek666, jeśli jest używana to mogę dać Ci za nią 50zł ale to już razem z kosztem przesyłki, to moja maksymalna cena. Sprawdź pm.
    Ostatnio edytowane przez prodigy99 ; 22-02-2011 o 13:07

  6. #6
    to ja wam powiem jeszcze jedno, ja zamówiłem w zeszłym tygodniu nowy egzemplarz Little Green Book za niecałe 10 euro - wysyłka gratis,
    także pozdrawiam wszystkich kupujących w empiku i na amazonie i polecam Book Depository

  7. #7
    tylko ze na book depository nie masz nawet 1/10 tego co na amazon i wiekszosc ksiazek jest wiecznie niedostepna