Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Gdzie grac DONY

  1. #11
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Na Entraction też są różnego rodzaju ciekawe race'y i sporo można z nich wyciągnąć.
    Ale ponieważ nie ma ruchu na DONach to ludzie ich nie grają i nie ma ruchu na DONach

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez karambol Zobacz posta
    Tam sa sngrace z ktorych gracze czerpia kasiore
    Poza pierwsza dziesiatka rankingu chyba reszta(graja glownie 50+5) wyszlaby na to samo grajac bez scigania sie 50+2.5 na Entraction. 50% ipokerowego rake zostaje w kieszeni + bonusy. Moze to soft jest glowna przeszkoda...
    Od 4 dni siadam wieczorem do stolu 100+5 i przez pare godzin nawet jeden sie nie zapelnia !
    A jeszcze lepsze ze w miare sporo granych jest 20+2. Czemu nie zwieksza swojego roi o 5% przechodzac na 50+2.5...chyba nie ma takiej roznicy w poziomie?
    Ostatnio edytowane przez liman ; 14-03-2011 o 16:36

  3. #13
    A jaki room z sieci Ipoker polecacie?

  4. #14
    Przy rake powyzej 2000$ Betfred(70%rakeback),ponizej Expekt ... to tak z mojej obserwacji ale nie analizowalem wszystkich roomow ipoker.

  5. #15
    A mozesz mi powiedziec w jaki sposob obliczyc ile mi wyjdzie zwrotu przy miesiecznym 1000$ rake ? W Ipoker nigdy nie gralem za duzo ale wiem ze nie maja "czystego" rakebacku . Jak to wyglada w Ipoker bonusy za pkt?

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    6
    Interesują mnie DoN-y NON TURBO na stawkach $54 i powyżej. Gdzie w to można pograć? Póki co znalazłem takie na bwin, ale zapełniają się jedynie wieczorem i dosyć powoli. Niższe stawki mnie nie interesują. Będę wdzięczny każde za info.

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    tylko na ongame i na ipoker sa stoly na takich stawkach

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    6
    Poniższy obrazek dedykuję tym, którzy uważają, że DoN-y to już historia i nie ma co zawracać sobie nimi głowy.


    Amatorów łatwych pieniążków zapraszam codziennie wieczorem.
    Ostatnio edytowane przez Chessfriend ; 10-05-2011 o 09:44

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    6
    Wieczorami na turbosach bęben maszyny losujacej kręci się dosyć intensywnie



    Prawdziwe eldorado dla amatorów loterii (blindy 3 min).
    Zdarzyło mi się, że przy blindach 500/1000 był komplet graczy przy stole. Średni stack = 1.5BB

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    ja gram w takich gdzie blindy rosna co minute
    I wlasnie czy jest jakas "ksiazkowa" strategia do tego typu gier czy to faktycznie loteria?