Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    2
    Witam, w temacie pok. online siedzę od kilku lat. Rozgrywka online dzisiaj w porównaniu z tą z przed 5 lat różni się znacząco, ba niczym nie przypomina początków. Oprogramowania poker roomów tak wyewoluowały że bardziej przypominają maszynkę do trzepania prowizji niż grę z motywem losowym. Oczywiście jest to zrozumiałe ale gdzie ta granica? Osobiście czekam kiedy moje AAAA napotka na KKKKK, z takim rozpędem myślę że niedługo.

    Oczywiście znam atmosferę panującą na tym forum i spodziewam się odpowiedzi typu "teoria spiskowa" ale trzeba być zupełnym ignorantem, debilem, PR-owcem dbającym o dobre imię pokoju i onanistą w jednym. Chcę napomnieć że te same osoby jeszcze jakieś pół/rok temu o botach wyrażały się w ten sam sposób, urojenia, teoria spisku. Chce się powiedzieć zatkało kakało.

    Wracając do sedna, czy są jeszcze softy mające coś wspólnego z pokerem?

    pozdrawiam wszystkich troli

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    No dla mnie to najgorszy soft mają rozgrywki na żywo. Soft internetowy musi byc chyba troche "spłaszczony"

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Ja tam nie widzę żadnej różnicy na przestrzeni kilku lat, softy tak jak były tak nadal są rigged