Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    8
    Witam ostatnio mam wątpliwości co do rozgrywania AK we wczesnej fazie zastanawiam sie czy zbyt czesto nie pakuje sie z ta reka niepotrzebnie w rozdanie w zwiazku z tym mam pytanie jak wy rozgrywacie taka reke preflop z wczesnej pozycji na wczesnych blindach czy oplaca sie robic call do wczesniejszego beta czy raczej sobie darowac i nie tracic zetonow w tej fazie gry

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Zalezy jaka stawka W niskich stawkach call ponizej 100 zetonow jesli jest 1 osoba w puli jak najbardziej jest ok bo ziomki sie wystakuja na flopie z kazdym K i A Jesli sa juz 2 i wiecje osoby w puli albo musimy dolozyc wiecej niz 100 to fold Mowimy o pelnych stackach Jesli jestesmy shortem to wiadomo ze sie tam stackujemy pre flop - zakladam ze we wczesnej fazie nie bedzie jeszcze buble albo 7 graczy i dwoch mega shortow w tym

    Od 10$+ plus zdecydowanie z ta reka 3bet nikski - do 4beta fold - jesli oboje macie pelne stacki

    Najlepiej jak wrzucasz konkretne rece bo wtedy mozna uzasadnic decyzje w tym przypadku W tym rodzaju gry bardzo wiele zalezy od tego jak wyglada reszta stolu Na wyzszych stawkach bardzo istotne jest kogo mamy za soba i w zwiazku z tym czy bedzie na kogo luzno pushowac

    DoN-y na PS juz sie koncza Gdzie grasz?

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    8
    co masz na myśli mówiąc ze dony na P* już sie kończa bo ja Gram na ongame ale mialem zamiar wrócić za jakis miesiac na starsy grało mi sie tam lepiej ze wzgledu na niski poziom slyszalem ze entraction poziom jest tez masakrycznie niski ale z iloscia stolów tez za wesoło nie jest

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Od 15 juz nie bedzie donow na starsach Probowalismy z regami cos zmienic ale nic nie wskuralismy