Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Don KK na bublu

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Siemanko
    Niedawno znaczy sie dzisiaj, wrocilem sobie do donow i gram 5.20 na Pokerstars.Dzisiaj mam taka sytuacje, zostaje 6 graczy wsrod nich ja ciemne 150/300 Mam 1k(najmniej na stole) dostaje KK na utg+1(tak sie chyba nazywa ta pozycja).Na BB jest bigstack ktory sprawdza praktycznie kazde allin.Poza mna jest short(1,2K) na utg.Short na Utg wchodzi all in ja robie call big stack sprawdza nas obu...dostaje kolor czy whatever w kazdym razie zgarnia cala pule i ja zostaje na 6 miejscu z racji oczywiscie tego ze mialem mniej sztonow od shorta na UTG...i teraz w koncu PYTANIE
    CZY JEST MOZLIWE ZRZUCENIE KK W TAKIEJ SYTUACJI???CZY TO JEST INSTANT CALL i NIE MA O CZYM GADAC?

    Pozdro

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    8
    jak dla mnie jest tylko jedna prawidłowa decyzja call przynajmniej z tej pozycji

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    24
    takie sytuacje zdarzaja sie bardzo czesto jesli mialbys 1 zeton wiecej od tego shorta to call, ale jak on ma wiecej od Ciebie i wiadomo ze big calluje to ja w tej sytuacji bym spasował KK. Jesli ten short sie podwoi to gram push utg wszystkie K i A i wszystkie pary. Jesli nie dostaniesz takiej reki utg to stackujesz sie z tym bigiem wlasnie z k+ i pary bo pewnie pushuje wszystko co leci. pzdr

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    8
    a ja uwazam ze to prawidłowa decyzja jedyny blad to call tego bigstaka bo powinien zostawic shortow zeby sie nawzajem wykosili
    a A albo K mozesz juz nie zobaczyc wiecej bo zjedza cie blindy po pierwszym okrazeniu a nawet jak zlapiesz jakies A albo K na wczesnej pozycji i zostanie ci 1bb to i tak masz call od calej reszty a co za tym idzie marne szanse na wygranie spota nawet z AA

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Call all Nie ma nawet nad czym mysles Ten big robi tam czesto call dlatego ze 2 shortow jest w puli a jak puscisz shorta to i on moze puscic i co wtey majac 3BB

    Najczesciej jestes masakrycznie z przodu do shorta a najczesciej w takich spotach jak dostajesz jeszcze call od bigstacka to on ma A i short ma A i sobie zabieraja outy

    Tak jak pisze Yogi wydaje sie ze trudny spot bo 3 osoby allinuja sie ale nie ma zadnej pewnosci ze next hand nie dostaneisz rowniez 3 call majac duzo gorsza reke

    Tam nawet z QQ gram call i licze ze big jednak zrzuci

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2011
    Przegląda
    Mysłowice/Wrocław
    Posty
    6
    O czym Wy piszecie? na takich blindach w turniejach SNg nie zrzuca sie żadnej pary a co dopiero KK bedac shortem haha ..

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    w sng nie w donach czesc tak w zlaenosci od sutuacji na stole

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    11
    1. To nie jest SNG tylko DON

    2. Hero wyraznie napisal, ze bigstack sprawdza praktycznie kazdego allina

    3. UTG ma wiecej zetonow niz Hero

    Wniosek jest taki, ze z KK mamy naprawde easy fold. Co innego jesli Hero by mial przyslowiowy jeden zeton wiecej od gracza UTG. Sponsorem tej wypowiedzi byl SNgWizard,

    pozdrawiam seba66

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Glupoty pleciesz Ile rozegrales DoN-ow w swojej karierze?

    Ja na samych 5$ przynajmniej z 20k

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    8
    Nie zgadzam sie z wypowiedzia ze to easy fold gram dony od 2 lat srednio jakies 1K na mesiac majac ROI w granicy od 5 do 10 % wiec mam jakies doswiadczenie predzej zrzuce to we wczesnej fazie jak na shorcie w fazie push or fold dla mnie to easy push chyba ze wczesniej sie dwoch shortow zestakuje winnej sytuacji zawsze push