Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Don KK na bublu

  1. #11
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    11
    OK. W takim ukladzie SitNGo Wizard sie myli, choc nie mamy wszystkich danych. Im wiekszy jest stack BB tym latwiejszy jest to fold.

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Seba nie o to chodzi Ja Ci pisze z doswiadczenia Najczesciej jesli zrzucimy za chwile mamy znowu allina z 2 przeciwnikami tylko ze bedziemy mieli beznadziejna reke W sng wizz trzbaby dobrze ustawic zakres call-a bigstacka oraz push tego shorta To ze bylo napisane ze calluje kazda reke to nie znaczy ze bedzie tam callowal 85os itp Jesli bedzie call od big to najczesciej zabierze kluczowego outa w postaci A shortowi

    Tak naprawde nie ma duzej roznicy jakie zarkesy bedzie callowal big jesli ma np 5k i 8k - prawdopodobnie ten sam zakres sprawdzi

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Imo easy push KK we 3 way spocie jest mocno z przodu. A co zrobisz w 60% przypadków gdy po foldzie zostajesz z 1 bb i next to you ma 3bb ?
    Sick, never fold !

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    11
    Karambol ja Cie rozumie doskonale, sa sytuacje w ktorych ignorujemy ICM bo za chwile bedziemy w beznadziejnej sytuacji. Moim skromnym zdaniem ta do nich nie nalezy, ale jesli nikogo nie przekonam to trudno. BB calluje prawie kazda reke to zalozylem w pewnym momencie 35-50% bo nie wiem co Hero mial na mysli. Ciekawe z czym spushowal UTG i z czym go sprawdzil BB to bysmy wiedzieli prawie wszystko

    @Jakub W.
    KK ich miazdzy co do tego to chyba nikt nie ma watpliwosci i nie wiem skad wziales, ze w 60% po foldzie zostaniemy z 1bb, w 100% przypadkow po foldzie zostaniemy z ponad 3bb ale to ma mniejsze znaczenie

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Dalem tak shortowi 7% zabralem mu z tego KK AKs i AKos z racji malego prawdopdobienstawa a BS 30% i zabralem te same rece PokerStove poakzuje ze wygramy tam w 60% na takie zakresy z nasyzmi KK

    Jelsi spasujemy to shorta ma jakies 66% to win na Bs jesli ten sprawdzi plus sporo razy dostanie folda jednak Nawet jak ukradnie tylko te blindy to bedzie w dobrej sytuacji Blindy jada na nas i bedzie opcja prawdopdobnie ze callujemy z bb juz a2c jesli dostaniemy akcje od jednego gracza tylko Jesli foldmieny z bb to zostaj nam kolo 650 na sb i dostaniemy juz tam bardzo czesto call-a z bb - musi dolozyc 300 a musi raczej ma troche zetnow skoro dwoch graczy jest nieco ktrotszych a i pewnei ktos zrobi nam beta lub jeszcze gorzej calla wczesniej zeby nas wyizolowac

    Nie bardzo wierze ze za chwile bedziemy mieli lepsza sytuacje niz te 60% na wygranei tego stolu Faktycznie mozemy foldowac KK i modlic sie ze BS go sprawdzi i przyfarci ta reke Ja akurat tutaj gram call all z KK Na PS jak bedziemy wygrywali kolo 55-56% stolow to bedzie juz naprawde solidne ROI wiec gra mtam swoje 60% w tym ukladzie

    Co dokaldnie pokazuje SNG wizz przy takich zakresach ktore zaproponowalem? ze ile tracimy?
    Ostatnio edytowane przez karambol ; 16-02-2011 o 23:05

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    11
    "Problem" polega na tym, ze Wizard sprawdza wszyskie mozliwe zdarzenia, czyli na przyklad my foldujemy a BTN sie przebudzil i zagral push, teraz w zaleznosci jak sie rozkladaja te stacki i z jakim zakresem graja jeszcze CO, BTN, SB (UTG 7%, BB 30%) to tracimy 0,25% do 1% equity.

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    No byc moze faktycznie jest to blad z punktu widzenia matematyki i wtedy trudno z tym polemizowac

    Ja tam bym gral call z AA KK i QQ jesli nie jest to poprawne zagranie to na ta chwile wystarcza byc mnie dobre ROI na 20$ jak bede potrzebowal jeszcze ulepszac swoja gre to wtedy moge analizwaoc takie marginalne spoty na granicy a ze DoN-ow nie bedzie to nie bedzie co analizwoac na PS juz