Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    No to tylko termin uzgadniać. A! I może zamiast tego 100FO zrobić 100R (albo chociaż 1r1a). Pozdr

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    21
    To może środa z tego co wiem w galeri bedzie turniej może znajdzie się pare osob które dołaczą jak na początku odpadną oni zaczynają o 19 a my zaczniemy o 20. To jest moja propozycja bo mam akurat na rano.Ale na weekend tez jestem otwarty.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    21
    Miałem na myśli środe 2 marca

  4. #14
    cześć wszystkim.

    nie najlepiej zapraszać na satelitke i siedzieć cicho przez 2 tygodnie... nevermind...

    aktualizacja strony After Dark Deepstack Cup już w połowie marca

    turniej odbywa się w dniach 18-20 marzec (Siewas zapewne jedziesz w tym terminie na EUREKA PT - wielkie graty i powodzenia jeśli możesz wspomnieć prosom z bydgoszczy i okolic o satalitce będę wdzięczny, jakby co PM

    satelitke można zagrać w pierwszą sobotę marca tj. 2011.03.05 (godzina +/- 15 do ustalenia)

    wpisowe 100+10, proponowana struktura: freezout, stack 10k, blindy 30min, min CUP 11os

    jeśli miałby odbyć się rebuy wolałbym 50+10 unlimited rebuy 50pln do końca 4-5 poziomu +1addon 50, stack 5-6k

    jeśli byłoby więcej chętnych i dużo grania (cuda w bydgoszczy się zdarzają ) turniej można rozłożyć na 2 dni :P

    pozdrawiam i zapraszam do dyskusji, zapisywania się, zapraszania znajomych

    pzdr