Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Witam.
    Swego czasu grałem na NL20/NL30 jednak z powodów finansowo-nałogowych miałem kilku miesięczną przerwę. Tydzień temu wpłaciłem 80$ na Ongame (50%RB) i zacząłem grę od NL4, które przeszedłem w 3 dni. Z rolem 200$ wszedłem na NL10, którego "przejście" (+Rake) zajęło mi 4 dni (6k rąk). Prosiłbym o ocenę statów z PT. Wydaje mi się, że jak na mikro stawki gram dość luźno i nie wiem czy to błąd. Na NL10 większość "regów" miało staty w okolicach 15/13. Ja niektóre sesje grałem w okolicach 22/20. Wiem, że to mała próba, ale chciałbym otrzymać uwagi co poprawić przed wejściem na nowy poziom.



  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Przy 6k rąk nie bardzo jest co oceniać. Miałeś fajnego upa i tyle

  3. #3
    Nie chodzi mi o przejście stawek, bo NL10 można przeskoczyć w 12h. Chodzi mi głównie o agresję

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez Ciociacoca Zobacz posta
    Nie chodzi mi o przejście stawek, bo NL10 można przeskoczyć w 12h.
    Chcesz pokazać mi jak to robisz? Jestem skłonny zaproponować jakiegoś prop beta.

    Wracając do tematu tego wątku. Podobnie jak kolega wyżej uważam, że to stanowczo za mała próbka. Życzę Ci abyś po 50-100k rąk utrzymał chociaż połowę tego winrate, 1/3 też będzie dobrym wynikiem.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Ciocia. Pamietam jak stworzyles/as poradnik jak grać na nl20. Był to czysto teoretyczny przepis w rodzaju bota który gwarantował 20BB/100 z tego co pamietam.
    Potem pamiętam jak pytałeś/aś czy 3 bb/100 na nl 10 to dobry wynik.
    Nie pisz takich bzdur że stawki mozna przejśc w 12 h. Oczywiscie pewnie to jest prawda.
    Jednak jesli bedziemy grać z założeniem że na stawki potrzebujemy 20 BI, to kazde stawki mozna przejśc w 12 h. To jest swing i rownie dobrze mozna przez 20k byc na 0.

  6. #6
    Zrozum znaczenie słowa można. Można z NL10 na NL20 przejść w dobre, ale można i zejść do 0 w tyle samo! Napisałem to żeby pokazać, że to nie sztuka złapać Rush i dobrze wyjść. W ogóle mi nie chodzi o BB/100, ani o czas w jakim ile zarobiłem i ile zarobiłem - proszę o rady tyczące się takiego stylu gry na stawkach NL20!. Co do poradnika to ja pierwsze słyszę, chyba Ci się pomyliło, bo ja czegoś takiego nie pamiętam. Na NL20/NL30 grając typowym TAGiem miałem 3-5BB/100.
    Wiem, że mała próbka, ale to nie moja wina, że tak szybko przeskoczyłem ten etap!

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Zgadza sie. Chyba z czyms pokreciłem. Piszesz o 6 BB/100 co jest moim zdaniem wynikiem znakomitym jesli chodzi o 100k rąk na nl20/30.
    Ja gram lepiej jak gram TAG. Starałem sie grac bardziej loose i jednak jestem chyba na to za słaby. Co nie oznacza że nie ma na nl 10 nl20 kolesi grających bardzo loose i mających dobre wyniki. Kazdy powinien grać tak, żeby czuć sie pewnie i wygrywać.