Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.25(BB) Replayer
    SB ($3.67)
    BB ($25)
    UTG ($36.92)
    UTG+1 ($8.75)
    UTG+2 ($30.53)
    CO ($21.63)
    Hero ($25)

    Dealt to Hero X

    fold, fold, UTG+2 raises to $0.75, CO calls $0.75, Hero raises to $3.25, fold, BB calls $3, UTG+2 calls $2.50, CO calls $2.50

    FLOP ($13.10)

    BB checks, UTG+2 checks, CO checks, Hero bets $8, BB raises to $21.75 (AI), UTG+2 raises to $27.28 (AI), CO folds, Hero folds

    UTG +2 17/14
    CO 40/3
    BB 12/10

    spot wydal mi dobry do bluff squeezeu i moze nawet for value vs fish. nie wyszlo, trafiamy tp w pocie z dwoma regami i fishem. jest w ogole sens cbetowac jesli nie wytrzymamy raisu a wladujemy polowe stacka ?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    czym jest X ?

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    kickerem ktory nie daje drugiej pary, drawu do koloru i jest sredni tak czy inaczej nie ma to chyba znaczenia wielkiego

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    mi się ogólnie podoba, ale jeśli X = 2 offsuit to wtedy preflop troche przesadzony np.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    no dobra, ale czy na flopie ma znaczenie czy X = Q czy 2 ? z krolem bym scallowal z ciezkim sercem pewnie przez SPR.

    zauwazam ze nie lubie / gubie sie w akcjach kiedy wypada cbetowac, a po zrzuceniu spewem mi sie to wydaje. mehhh

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Może niższy cbet, nawet mniej niż <50% pota? Jeśli dostaniesz tu akcję, to zawsze jesteś z tyłu (może raz na ruski rok któryś ma 87).

    To w ogóle jest dla mnie ciekawe rozdanie: nie betujemy for value, bo go nie dostaniemy, mocniejszych rąk nie wyrzucimy, więc blef nie ma sensu. Pytanie czy z punktu widzenia teorii pokera jest tu w ogóle sens cbetować

    A co do samego squeeze'u, to ja NL25 ze słabymi asami off się w to nie bawię.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez Herme$ Zobacz posta
    Może niższy cbet, nawet mniej niż <50% pota? Jeśli dostaniesz tu akcję, to zawsze jesteś z tyłu (może raz na ruski rok któryś ma 87).

    To w ogóle jest dla mnie ciekawe rozdanie: nie betujemy for value, bo go nie dostaniemy, mocniejszych rąk nie wyrzucimy, więc blef nie ma sensu. Pytanie czy z punktu widzenia teorii pokera jest tu w ogóle sens cbetować

    A co do samego squeeze'u, to ja NL25 ze słabymi asami off się w to nie bawię.
    tez mi sie ciekawe wydalo zwlaszcza ze jezeli regsi by spasowali pre / na flopie to mamy SPR 6 / <2 z fiszem i wtedy pewnie sie juz kickerem nie martwimy, tylko betujemy toppare for value

    co do squeeze to zerkne wieczorem jak mnie babilon wypusci, ale wydaje mi sie ze nawet offsuit Ax dobrze wychodzi w takich sytuacjach.

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    4 way powinieneś chyba starać się iść do showdown in position. Dostałeś cold call twojego squeeze a to zwykle (chyba, że to fish) średnie parki i jakieś AQ/AK także jest w puli gracz, który ma lepsze Ax od ciebie w swoim zakresie. Przeciwko lepszym rękom od twojej nie masz tutaj żadnego fold equity, z drugiej strony trudno sobie wyobrazić słabszą rękę, która sprawdzi twój cbet. Stół jest bardzo suchy także cbetując ten board praktycznie zamieniasz swoją rękę w blef - nie wiem czy jest potrzeba biorąc pod uwagę strukturę flopa i fakt, że masz pozycję w rozdaniu.