Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    To słaby ten procek, Pasiek.
    Ja smigam 10 na Ongame i wszystko płynnie chodzi. Polecam sieć.

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    Heh przy 10 moze niemialbym problemow z porckiem, ale z wygladem juz tak. 15cali ciut za malo
    OnGame to jak dla mnie strasznie niedoceniania siec...

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    OnGame nie jest niedoceniana moim zdaniem. Dużo się po prostu o tej sieci pisze w kontekście softu P5/ essence etc., co po pewnym czasie wypacza rzeczywisty obraz. Nie jest oczywiście idealnie, ale gra na OnGame jest opłacalna.

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    Bede sie upieral
    Nie wiem w sumie z czego to wynika ale komu bym nie powiedzial, ze grywam wlasnie na OnGame widze zdziwienie w oczach i pytanie "ale czemu?".
    No ale z drugiej strony jakos sie te 13k graczy w *w tym momencie* tam znalazlo...

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121
    Pewnie dlaetego, że do ongame podłączonych jest 150 pokerroomów

    Pawlak o jaki roomie piszesz? Skąd masz taki deal?

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    W sumie to w poprzednim poscie troche sie pomylilem Ale nie az tak duzo.
    W tej chwili gram na RedKings - bonus od pierwszej wplaty 1000$ za 9000 ptk.
    Do tego bylem przekonany, ze jednoczsnie nabijaja mi sie punkty ich klubu VIP, ale niestety albo jedno albo drugie.
    Jednak maja tez calkiem dobry rake race, mozna ugrac dodatkowe 500$ juz w cashu. (co wcale nie jest trudne, chociaz w tym rake rasie mi sie nie udalo ze wzgledu na prace) + ticket za CHYBA 320. Tego juz nie bardzo chce mi sie liczyc w %%% RB, natomiast za sam bonus wszystko sie zgadza - 40% jesli umiem liczyc, a po bonusie z programu VIP przy mojej mizernej w RAKE grze (gram tylko sity gdzie to leci raczej powoli) ugram ~30%rb + te 3dniowe rake rejsy jesli akurat mam czas, wiec tez mozna zgarnac dodatkowe ~15% zaplaconej miesiecznej prowizji. Z bonusami, o ktore bardzo latwo daje to jak dla mnie bardzo dobry RB.
    Ostatnio edytowane przez Pawlak ; 11-02-2011 o 16:29

  7. hmm to moze ja wypowiem sie na temat entraction bo widze ze nikt tutaj dobrego slowa jeszcze o tej sieci nie napisal a jak najbardziej sie jej nalezy Jest to ostatnimi czasy najszybciej rozwijajaca sie siec i iloscia graczy cashowych pobila juz bossa i microgaming (mozna sprawdzic na pokerscout). Soft bardzo przyjemny bo prosty no i mozna tam dostac naprawde soczysty rb

  8. #18
    Jakby ktos szukal dobrej oferty na tych sieciach zapraszam na priv/gg-1354235

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez RBpros Zobacz posta
    hmm to moze ja wypowiem sie na temat entraction bo widze ze nikt tutaj dobrego slowa jeszcze o tej sieci nie napisal a jak najbardziej sie jej nalezy Jest to ostatnimi czasy najszybciej rozwijajaca sie siec i iloscia graczy cashowych pobila juz bossa i microgaming (mozna sprawdzic na pokerscout). Soft bardzo przyjemny bo prosty no i mozna tam dostac naprawde soczysty rb
    this! akurat soft entraction rozwija sie w bardzo dobrym kierunku + mozna go tak zmodowac ze przypomina FTP/PS wedle uznania.

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    ja uwazam ze bossmedia ROXX ! dobre deale+koszmarny poziom+gry glownie ww EURO co przeliczajac na zlotowki+deal daje najlepszy zysk w PLN