Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    3
    Może mi ktoś odpowiedzieć dlaczego każdy pisze o tych różnych wg mnie gównach pod względem wyglądu i się doszukuje zamiast grać na pokerstars gdzie mają fajny wygląd itp? Dlaczego szukacie innych poker roomów?

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    ^ rakeback - spora kasa za sama gre, gdzie na ps dostaniesz czapeczke i koszulke

  3. #23
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Cytat Zamieszczone przez yeri Zobacz posta
    Może mi ktoś odpowiedzieć dlaczego każdy pisze o tych różnych wg mnie gównach pod względem wyglądu i się doszukuje zamiast grać na pokerstars gdzie mają fajny wygląd itp? Dlaczego szukacie innych poker roomów?
    Słabsi przeciwnicy, wyższy rakeback, fajne promocje, nie taki zły soft, ...

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    Jak ktoś ma chrapkę na EMOP i jest w stanie grać regularnie przez czerwiec to polecam promocję 'June Matrix'.
    https://www.redbet.com/pl/poker/prom...une_vip_matrix

    Osoby zainteresowane proszę o kontakt pm, skype, gg. Promocja łączy się z rakebackiem, deposit bonusem, 25 000 euro rake race oraz specjalnym wyścigiem z pulą 10 000 euro dla moich graczy. Sick value, over 100% rakeback!

  5. #25
    Witam, czy deal 60% na ongame jest realny czy to jakaś ściema?

  6. #26
    jesli grasz sng/turnieje to masz 62.5% z bonusa x8, jesli chodzi o cash i jestes wygrywajacym graczem, to nie liczylbym na realne 60%, moze na papierze, ale jak ci essense rake zanizy to bedzie kupa a nie 60 ;f
    wiekszosc deali to to bump do najwyzszego lvl vip + ~10-15% pod stolem, teoretycznie najwyzszy lvl vip to 40%, no ale, pkt nalicza essense

  7. #27
    Cytat Zamieszczone przez mkiller Zobacz posta
    jak ktoś ma chrapkę na emop i jest w stanie grać regularnie przez czerwiec to polecam promocję 'june matrix'.
    https://www.redbet.com/pl/poker/prom...une_vip_matrix

    osoby zainteresowane proszę o kontakt pm, skype, gg. Promocja łączy się z rakebackiem, deposit bonusem, 25 000 euro rake race oraz specjalnym wyścigiem z pulą 10 000 euro dla moich graczy. Sick value, over 100% rakeback!
    to jest promocja ogolnosieciowa-od entraction a nie od redbet.

  8. #28
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Bijcie sie