Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    Witam
    co z wyzej wymienionych softow polecacie dla gracza nl25-nl100. Chodzi o:
    - traffic
    - poziom
    - RB

    dzieki z gory i czekam na opinie

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ja wybieram ongame (choc z pozostalych gralem tylko na bossie). Co prawda deale przy obecnym systemie naliczana rake wychodza srednio dla wygrywajacego gracza ale traffic/liczba fiszhow to imo wynagradzaja.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Rb wszedzie taki sam praktycznie, poziom najnizszy ongame ale znowu soft do multitablingu sie nie nadaje wiec jak dla mnie boss, ale to takie gdybanie bo kazdy wpisze poprostu swoja ulubiona siec.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Rb wszedzie taki sam praktycznie, poziom najnizszy ongame ale znowu soft do multitablingu sie nie nadaje wiec jak dla mnie boss, ale to takie gdybanie bo kazdy wpisze poprostu swoja ulubiona siec.
    a na bossie soft sie nadaje do multitablingu ? jest tragiczny

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Rb wszedzie taki sam praktycznie, poziom najnizszy ongame ale znowu soft do multitablingu sie nie nadaje wiec jak dla mnie boss, ale to takie gdybanie bo kazdy wpisze poprostu swoja ulubiona siec.
    Nie mam doświadczeń z Ongame, ale soft BossMedia zdecydowanie do multitablingu się nie nadaje. Ten badziew mało do czego się nadaje.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    A czemu nie micro? Soft dobry, traffic dobry, donki są jak wszedzie

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    na unibecie konto mam na ladrobkers tez bez RB a nie wiem gdzie tam mozna RB dostac gdzie indziej

  8. #8
    Sprawdź 5050poker. Trafic wspólny z unibet/land i można mieć rb niezły.

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    Z tego co wymieniles tylo OnGame.
    Niski poziom.
    Wystarczajaca ilosc graczy o kazdej porze (komopletuje SNG nawet nad ranem)
    Dobry RB, w tej chwili, wyrabiajac bonus + vip club daje mi ok. 77% ( ze 180$ zaplaconego rake odzyskuje 100$ z tytulu bonusa + 40$ z tytulu $$$ z punktow vip)
    Gram 6sng jednoczesnie. Przy wiecej rzeczywiscie bylby problem z softem

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    multitabling mialem na mysli 6 stolow na ongame juz 3 stoly zzreraja mi procka, co do micro to faktycznie dobra alternatywa do tego.