Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    124
    Szlag,że też wcześniej nie przeczytałem to bym koszulke zgarnął !

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    117
    chcę założyć konto na tym betsafeie ale jak wpisuję kod promocji PSC to mi wyskakuje, że jego termin ważności minął. może mi ktoś pomoc?

  3. #13
    Witam!

    Prawdopodobnie dotyczy to kodu bonusowego - wpisz inny bonus i daj znac co wyszlo ok? Mozesz uderzac do mnie na pm.

  4. #14
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Cytat Zamieszczone przez kasiiik Zobacz posta
    chcę założyć konto na tym betsafeie ale jak wpisuję kod promocji PSC to mi wyskakuje, że jego termin ważności minął. może mi ktoś pomoc?
    wpisujesz w złe pole...kod PSC należy wpisać w "Offlinowy Kod Trackingowy"...a nie w "Kod Promocji "

  5. #15
    Pitshot dobrze mówi.

    Przypominam o dzisiejszym trzecim turnieju PSC 100$ added. Hasło to: PSC2011

  6. #16
    Taaa, jeszcze nie dostalem za poprzednia eliminacje, ale dobrze, ze przypomniales, bo juz zapomnialem :P

  7. #17
    Dzika_kuna ;d

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Dzudas poszedł jak rasowa Dzika Kuna. Na samym końcu żeby nie oddać swoich gadżetów połamał co się dało

    Gratki

    Czekamy na generalkę może podskoczymy nieco w rankingu.

  9. #19
    Generalka po 3 turniejach. Poznań liderem chociaż Grudziądz i Toruń traci do nas kilka punktów. Środowy turniej zapowiada się pasjonująco..
    Załączone pliki Załączone pliki

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Nie wiem czemu ale w tabelce nie ma zsumowanych punktów właśnie dla top 3 dla Poznania, Grudziądza i Torunia ?