Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Mój tilt

  1. #1
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    3
    Witam.Przeważnie jestem opanowanym graczem ale po tym rozdaniu stiltowałem niesamowicie

    Pokerstars: Daily ninety grand 40000 graczy na początku,akcja toczy się kiedy zostało 230 w stawce
    Blinds 8/16 K ante 1500
    Mój stack 140000 K
    Stack przeciwnika 200000K
    Moja ręka Q-Q
    Zdecydowałem się przebić do 40000,z Dealer button,wszyscy fold,oprócz jednego typka który sprawdził jako ostatni z podejmujących decyzje przed flopem.
    Flop:6-3-2 rainbow :zagrywam za 50000 co przeciwnik z allinował ja sprawdzam
    Turn:5,river:J
    A więc 6325J na stole.Oczywiście przeciwnikowi doszło w riverze.W końcu to riverstars...Jak myślicie,mogłem to rozegrać inaczej?Jeśli tak,to jak?.Jak dla mnie to to jakieś oszustwo,nie po raz pierwszy zdarza mi się takie coś,mam mniej żetonów od przeciwnika to przegrywam.Tak samo na kasę,a nawet na wirtualne :P Myślicie że zmiana pokerromu na jakiś "normalny"Przyniosłaby jakieś większe rezultaty?Wiem że downswing i bad beaty dopadają każdego,ale bez jaj...

  2. #2
    Wszystkie roomy oszukują (

  3. #3
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    IMO przenieś się na Full Tilta - tam nawet 2 outery spadają

  4. #4
    40k graczy w daily ninety grand??? sick:]

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    25
    mi się też zdarzyło tak :/ ale pomyśl sobie, ile razy spadło dla ciebie a ile przeciwko tobie. Równowaga musi być:P

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez FishPoker Zobacz posta
    A więc 6325J na stole.Oczywiście przeciwnikowi doszło w riverze.W końcu to riverstars...Jak myślicie,mogłem to rozegrać inaczej?Jeśli tak,to jak?
    Zawsze mozna inaczej tylko po co? mogles go 'podpuscic' czekiem na flopie on by betnal a Ty Push wtedy ale i tak by dolozyl, cooler.

  7. #7
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    205
    Cytat Zamieszczone przez FishPoker Zobacz posta
    Witam.Przeważnie jestem opanowanym graczem ale po tym rozdaniu stiltowałem niesamowicie

    Pokerstars: Daily ninety grand 40000 graczy na początku,akcja toczy się kiedy zostało 230 w stawce
    To i tak masz szczęście że Cię w końcowej fazie turnieju oszukali