Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

  2. #2
    Moi Drodzy Parafianie. Postanowiłem założyć nowy pokój do gry na PS. Wprawdzie zrobił to już kolega wcześniej ale coś nie poszło. Pierwsza gra na nowym (PotterStars) roomie to HU - Alfior vs Jaro potem doszedł Windu i graliśmy turki. Chcę podkreślić że jak w grze Live Windu nie wygrał ze mną żadnego flipa to tu zrobił to za pierwszym razem. Potem połamał moje A7 swoim A8 ))))HU nie polecam bo rake zżera ale turnieje są spoko.

    Podaje namiary dla zainteresowanych:

    Club ID 137534
    Invitation Code 738492930

    Pewnie w czwartek jeszcze pogadamy, ale że do czwartku daleko to chętnych zapraszam. Telefon do mnie macie więc jak co to dzwoncie.

    PS. Jako że to room dla przeciętnych Donków to wszystkim Tarnowskim Prosom mówimy - NIE. Jeśli w zeszłym Roku za kase z gry nie wybudowałeś się i nie kupiłeś sobie nowej bryki to szybko sie rejestruj - ze mną ci się uda .Hehe

    NAJBLIŻSZY PRZEWIDZIANY TURNIEJ DZIŚ O GODZ.21:20 ( One Dollar Reebay ) Są też zorganizowane stoły na mikro stawki więc 2 osoby lub więcej może siadać i grać w każdej chwili. ZAPRASZAM
    Ostatnio edytowane przez jaro75_1975 ; 02-02-2011 o 00:14

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    28
    Jaro to wyglada jakbys calkowicie nowy pokeroom założył, dorzuc do puli oktavie dla zwyciescy i gramy turniej

  4. #4
    tylko ja potrafgie nią jeżdzić. Nie otwieram nic nowego po prostu chce się dobrze bawić