Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    8
    witam. mam 2 konta. pierwsze otworzylem dawno temu i dlugo nie gralem. miesiac temu otworzylem nowe, dostalem rake i gralem. zrobilem 2 wyplaty na moneybokers i nagle zablokowali konto. napisali mi emaila, ze mam 2 konta i musza mi nowe zamknac. zamkneli , ale kasy nie oddali. w zwiazku z tym mam prosbe, czy ktos moze mi pomoc odzyskac pieniadze?

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    A nie przelali kasy na drugie konto?

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    8
    niestety nie. do tej pory wszystko przebiegalo dosc normalnie. ja pisalem emaila a oni za chwile odpisywali. od kiedy (3dni temu) zaproponowalem zeby przelali pieniedze na to pierwsze konto, kontakt z nimi sie urwal. pisalem do nich ponownie, ale nic. zero odzewu.

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Znajomy miał identyczną sytuację, cisnął ich mocno, bo na koncie było sporo $ ale zacytowali jakiś punkt /z warunków które akceptuje się podczas rejestracji/ mówiący o tym, że konto zamykają razem z zawartością i koniec. Nie odzyskał nic.

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    8
    nie mozliwe, w warunkach umowy ktora sie akceptuje jest napisane pkt.2 , ze traci sie punkty ftp, ale nie ma mowy o kasie. z tego co widze to oni krteca i kantuja jak tylko moga.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    to ze czekasz 3 dni na odpowiedz z supportu to nic specjalnego
    pogon ich bo sa tacy co tygodniamy czekali

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    FTP to oszusci radze uwazac nie odzyskasz kasy, w dodatku skanuja nasze komputery
    Ostatnio edytowane przez kuerten ; 03-02-2011 o 16:14

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    UWAGA UWAGA

    CZy FTP szpieguje nasze komputery i wszystko co robimy !!!

    Podczas odinstalowania oprogramowania FTP na moim laptopie SNOOP FREE pokazal komunikat o czyms takim ISS.dll i tekst o robienu screenow i keyloggerze !!! Takze byl alarm o SETUP.EXE z softu FTP ale sorki przeoczylem !!! Chcialem odinstalowac soft na stacjonarnym ale w dodaj usun programy nie ma softu FTP choc jest on na dysku ! A na laptopie usuwalem wlasnie w ten sposob!!!

    z innego tematu z dnia 20.11.2010 szkoda, ze wtedy nie zrobilem screenow teraz jest o tym na 2+2