Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: KK, 4way pot

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    ***** Hand History for Game 1111111111 ***** (On Game)
    $50.00 USD NL Texas Hold'em - Tuesday, February 01, 02:51:26 ET 2011
    Table Lima (Real Money)
    Seat 5 is the button
    Seat 7: Player7 ( $45.52 USD ) - VPIP: 51, PFR: 11, 3B: 6, AF: 1.1, Hands: 79
    Seat 10: Player10 ( $54.23 USD ) - VPIP: 25, PFR: 20, 3B: 8, AF: 1.8, f2cbet: 47, AFq flop: 24, Hands: 621
    Seat 3: Hero ( $50.00 USD ) - VPIP: 21, PFR: 17, 3B: 6, AF: 3.6, Hands: 2790
    Seat 5: Player5 ( $81.09 USD ) - VPIP: 51, PFR: 16, 3B: 6, AF: 6.0, Hands: 79
    Player7 posts small blind [$0.25 USD].
    Player10 posts big blind [$0.50 USD].
    ** Dealing down cards **
    Dealt to Hero [ ]
    Hero raises [$2.00 USD]
    Player5 calls [$2.00 USD]
    Player7 calls [$1.75 USD]
    Player10 calls [$1.50 USD]
    ** Dealing Flop ** [ , , ]
    Player7 checks
    Player10 checks
    Hero bets [$6.00 USD]
    Player5 folds
    Player7 folds
    Player10 raises [$21.00 USD]
    Hero ?

    Grałem z tym gościem jakieś 2h na kilku stołach. Widziałem jak wjebał ok. 5BI, większość pechowo, albo na coinflipie, ale to jakąś godzinę temu i nie wyglądał jakby dalej tiltował. 2 razy widziałem jak floatował do końca z FD, ale w pozycji. Wcześniej nie raisował ani razu flopa.
    W jego zakresie jest na luzie kilka 5x, np A5s, 65s. Może też raisować FD, pomimo iż wcześniej tego nie robił, bo teraz gra bez pozycji. Z monsterem typu 55, 88 raczej nie waliłby takiej bomby. Stacking?
    Ostatnio edytowane przez Mosznik ; 01-02-2011 o 16:19

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    W jego oczach ty tam masz overparę lub Overs+FD ( chyba ,że masz flop Cbet >75. ) Nie sądzę żeby on widział tutaj dobry spot do blefowania.

    Podsumowując jeżeli uważasz ,że przeciwnik już nie jest na tilcie to ja na Twoim miejscu bym odpuścił. Głównym powodem dla którego się zrzucam jest to ja jaki range obstawia Cię przeciwnik, który po statach wygląda na myślącego.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Piszesz, że nie raisował w ogóle flopa wcześniej. Jego współczynnik cr by się przydał tutaj w określeniu jego zasięgu. Z jednej strony board jest dość suchy, ale też fd jest. Może własnie rozgrywać go tak agresywnie ze względu na brak pozycji, bo jednak check-call jest słabą opcją, może też próbować wyrzucić air z Twojego zasięgu. Z drugiej strony jego raise jest strasznie duży i tak naprawdę to commituje go jeśli ma przynajmniej jakąś średnią made hand lub draw. Jest też chyba jakaś szansa, że mógł rozegrać w ten sposób średnie pp (99-JJ), bo bał się gry bez pozycji na flopie z overkartami, a widząc flop tak bezpieczny jak ten, może stwierdził że chce grać o stack. No i do tego dochodzi jeszcze fakt, że może być jeszcze na titlcie po wcześniejszych porażkach. Summa summarum ja bym się stackował. Nie opanowałem jeszcze umiejętności wyrzucania najwyższych overpar na takich flopach

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Patrząc z punktu widzenia przeciwnika : Jak grać w takich spotach 99-JJ (postflop) ???

    Jest możliwe ,że on tak gra tutaj niższe overparki ?

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Z całą pewnością może stawiać HERO na fd i uderzając tak mocno chce zabrać HERO oddsy od dobierania i/lub wyrzucić air. Może też samemu mieć fd i grać w ten sposób żeby zniwelować brak pozycji. To są dwie najbardziej prawdopodobne opcje moim zdaniem. Nie sądzę żeby grał monstera w ten sposób, jego reraise byłby mniejszy uważam. No chyba że pomyslał własnie tak jak ja pomyslałem i jest o jeden level wyżej Te pary o których wspomniałem to tak trochę na wyrost dorabiam sobie po prostu teorię, bo ja osobiście nie umiem w takich spotach zrzucać takich układów

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    W 2 donków bym raczej nie cbetował air i on jest chyba tego świadomy. Dodatkowo swoim wysokim raisem, pokazuje że nie zamierza zrzucić. Może być tak, że po wcześniejszych porażkach teraz gra scary money i widząc jakikolwiek draw napierdala ile wlezie byleby tylko nikt nie dobrał (raz oddał pół stacka gdy siadł mi runer strit).
    I mam jakiegoś dziwnego zonka w hand replayerze z ongame w HMie - nie przy wszystkich graczach pokazują się staty z HUDa, co trochę utrudnia przeglądanie rozdań.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    A może albo fold jeżeli stawiasz go na lepsze ręce, albo call jeżeli dajesz mu też blefy? Nie push.

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Mosznik, a na jakie rozegranie się zedecydowałeś ostatecznie? Jeśli widziałeś jego rękę, to napisz co miał, bo strasznie jestem ciekawy.

  9. #9
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    czy ktoś naprawdę poważanie traktuje fold jako opcję, z tą ręką, na tym boardzie? na boardzie gdzie są możliwe dziesiątki kombinacji semibluffów i gorszych madehand które chcą zgarnąć pulę w tym miejscu?

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Tak ja traktuje to poważnie. (pod warunkiem że przeciwnik jest kumaty)

    Nie widzę wielu opcji gorszych madehand które tak grają.

    Bierzesz pod uwagę ,że to multiway hand z dwoma donkami ? Uważasz że jaki Cbet range daje nam przeciwnik ?