Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: KK, 4way pot

  1. #21
    Odnoście tego co napisał Cogito, to też nie uważam, że będzie 3betował ATs, AJs, KJs, itp możliwe że zrobi to z AQs. A odnośie 3bet 8%, to pytanie bardziej jak często zrobi to w podobnej sytuacji, anie w ogóle, bo na bank nie będzie miał 8% w takich spotach. Pewnie często restealuje i broni blindów, a w takich spotach jego range gdy 3betuje to albo pocket pary 88 lub 99+ , AK lub bluffy, bo stwierdził, że jest to dobra sytuacja na squeeze, wszystko zależy od jego readów na UTG.

  2. #22
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    @nspike: hehe

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez NsPike Zobacz posta
    Po pierwsze 3bet to co innego niż izolacja limpera. Wiele donków składa się do 3betów. A jak callują to przecież nie ma w tym nic złego jeżeli porownamy ich calling range do naszego 3beta z AT AJ AQ ja chce zeby mnie callowal z Ax . Ja 3betuję w takim spocie naprawdę szeroko a jedynym zmarwieniem jest to czy gracz z UTG jest ogarnięty i czy się kapnie.
    Nie rozumiem tego zdania z różnicą pomiędzy 3betem i izolacją limpera. Wiem co to jest preflop raise i co to jest 3bet.
    Nie napisłeś jaki jest sens 3betowania z KT, KJ, QJ jak on cie sprawdzi z A2o, a na flopie masz SPR 2. Nie uważam, aby squeezy z donkami w puli były dobrym zagraniem.

  4. #24
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Chodziło mi o to ,że większość donków sprawdza 90% izolacji a squizzów 15 % . Nie wiem skąd założenie ,że jak mamy donka PF to on "pewnie nie zrzuci". To nie prawda. A korzyści z zabrania puli PF są ogromne.

    Powiedz mi czemu takie znaczenie ma SPR ? Nie wiem dokładnie o co chodzi w tej teorii ale wydawało mi się ,że to służy do oceny jakiej wielkości/ ile betów można zrobić żeby nie być comitted . Zakładając ,że gramy przeciwko donkowi , który nie wie wiele o teorii pokera , ma to jakieś znaczenie ?

    W 3betowanych pulach donki graja znacznie ostrożniej. Częściej respektują Cbety .

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Nie wiem skąd akurat bierzesz liczyby 15% i 90%. Ja ma na hudzie statystykę limp/fold i są fishe którzy mają 70% (najczęściej) i tacy co mają 20%. Jak taki sprawdzi raise'a za 4bb to już nie zrzuca do 12-14bb (z mojego doświadczenia). Poza tym wydaje mi się, że powszechnie wiadomo że squeeze gra się przeciwko weak-tight i tight-aggressive, a nie złym graczom. No chyba, że akurat przeciwko tym uważasz 3bet z QJ, KT, KJ jako for value. To ok.

    SPR ma znaczenie, bo nie masz żadnego pola do manewru postflop. Po 3becie z KT co robisz na flopie AKx?

  6. #26
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Procenty wziąłem z kosmosu. Chodziło mi o to ,że z mojego doświadczenia fisze b. rzadko zrzucaja do izolacji i względnie często do 3beta.

    zależnie od przeciwnika : 1) zamieniam rękę w blef 2) gram do najtańszego SD

    dlaczego 3betować tight aggressive ? ja tego zawsze unikałem
    Ostatnio edytowane przez NsPike ; 05-02-2011 o 17:04

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Cytat Zamieszczone przez Mosznik Zobacz posta
    2 razy widziałem jak floatował do końca z FD, ale w pozycji. Wcześniej nie raisował ani razu flopa.
    W jego zakresie jest na luzie kilka 5x, np A5s, 65s. Może też raisować FD, pomimo iż wcześniej tego nie robił, bo teraz gra bez pozycji. Z monsterem typu 55, 88 raczej nie waliłby takiej bomby. Stacking?
    Woulda, coulda, shoulda Gość wcześniej tak nie robił, ale akurat teraz pewnie robi, tak żebym mógł jednak swojej overparki nie wyrzucić No widzisz chyba, że sam sobie w opisie villaina odpowiedziałeś na swoje pytanie. + wcześniej padła dobra sugestia, że 4 way do 2 donków nie cbetujesz tutaj swojego air bez pozycji praktycznie nigdy. Fold.

  8. #28
    ja tez bym grał tutaj chyba o całego stacka po tym co wcześniej było opisane przez Ciebie
    Ostatnio edytowane przez Bilion1 ; 17-02-2011 o 00:23