Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 46
  1. #31
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    47
    No rzeczywiście, Trias podniósł wysoko poprzeczkę. Ja znowu polecę ciężkostrawnymi dla mnie hitami.




  2. #32
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Przebijcie to;

  3. #33
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    47
    Cytat Zamieszczone przez Herme$ Zobacz posta
    Przebijcie to;
    Przebijam -

    Ostatnio edytowane przez Logopeda ; 27-02-2011 o 20:25

  4. #34
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    47

  5. #35
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    47

  6. #36
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Tego nic nie przebije:

    Puszczaj to codziennie dziecku, a możesz być pewny/a, że zostanie ono jakimś socjopatą.
    Trias pozwolę sobie się nie zgodzić z umieszczeniem tego utworu tutaj. Ten koleś był bardzo popularnym artystą w czasach ZSRR i naprawdę umie śpiewać. Ten konkretnie utwór ma oczywiście oryginalny tekst, ale tekst ten traktuje o kowboju wracającym na koniu na swoją farmę. W latach 70-tych nie do pomyślenia było aby ktokolwiek w ZSRR śpiewał radosne piosenki o kowbojach lub czymkolwiek kojarzącym się z USA. W odpowiedzi więc na cenzurę, Edek nagrał takie coś. A co do wartości samego klipu, to i tak nieźle jak na 1976 made in USSR)

    I jeszcze jedno jeśli weźmiemy pod uwagę sam tekst to równie dobrze można się zbijać z tego utworu:
    YouTube - Papaya / Papaja - Urszula Dudziak (orygniał z 1976)
    choć na świecie uważany jest za hit. Zresztą także powstał w 1976 roku

  7. #37
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    47
    Cytat Zamieszczone przez frankyfurbo Zobacz posta
    Ten konkretnie utwór ma oczywiście oryginalny tekst, ale tekst ten traktuje o kowboju wracającym na koniu na swoją farmę. W latach 70-tych nie do pomyślenia było aby ktokolwiek w ZSRR śpiewał radosne piosenki o kowbojach lub czymkolwiek kojarzącym się z USA. W odpowiedzi więc na cenzurę, Edek nagrał takie coś.
    Po tym co napisałeś, patrzę na ten klip z innej perspektywy i wydaje mi się on dzięki temu jeszcze śmieszniejszy.

  8. #38
    Nie pisałem że nie jest śmieszny, tylko że wg. mnie nie jest badziewny.

  9. #39
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769


    stawiam, ze mialo byc badziewnie, ale chyba przeszlo wszelkie oczekiwania.

    i jeszcze ajwen w stylizacji agent tomek lolz
    Ostatnio edytowane przez 82rott ; 14-02-2011 o 15:03 Powód: .

  10. #40
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    47
    @frankyfurbo Przyznaję, że Urszula Dudziak jednak dobrze się tu wpasowała.

    Taka mi się jeszcze sugestia nasunęła, że chyba lepiej nie grać w pokera słuchając jednocześnie kawałków z tego wątku.