Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Jestes bigstackiem, po co masz ryzykowac utrate swoich zetonow w takim spocie? Przeanalizujmy to - nawet, jesli wszyscy gracze maja nizsze pary od ciebie, to i tak zostawia to tobie 50% szans na zwyciestwo. A co, jesli dwoch ma nizsza pare a jeden ma Ax? Juz masz ok 40%. Nie wspominajac o tym, ze ktorys z nich moze miec AA. Z ciezkim sercem, ale ja to folduje i znajduje lepszy spot, zeby wygrac.

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez JayAhr Zobacz posta
    Jestes bigstackiem, po co masz ryzykowac utrate swoich zetonow w takim spocie? Przeanalizujmy to - nawet, jesli wszyscy gracze maja nizsze pary od ciebie, to i tak zostawia to tobie 50% szans na zwyciestwo. A co, jesli dwoch ma nizsza pare a jeden ma Ax? Juz masz ok 40%. Nie wspominajac o tym, ze ktorys z nich moze miec AA. Z ciezkim sercem, ale ja to folduje i znajduje lepszy spot, zeby wygrac.
    zabawne

  3. #13
    w tym konkretnym rozdaniu bym spasował, fajnie by było jakbyś na koniec podał z jakimi rękami ci kolesie zagrali

    ja obstawiam ich tak:
    poki doki 2 - AK, 99, TT
    AA_poker_Pro - JJ+,AK
    antojka91 - AA, koleś nie jest totalnym donkiem, ale na takich stawkach to nie wiem czy umie już zrzucać QQ, więc chyba nie można wykluczyć, KK biorąc pod uwagę Twoją rękę i prawdopodobne ręce przeciwników jest tu bardzo mało prawdopodobne, więc go nie liczę

    łącznie daje Ci to, że masz tu coś między 30% (jeśli antojka nie umie tu zrzucać QQ) a 15% (jeśli umie zrzucać)
    jakby nie patrzeć jeśli to fold na takim stacku

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    LOL a dlaczego Antojka by tam mial zrzucac QQ?

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    btw. po co ci hem (masz włączonego) skoro nie wyświetlasz sobie statystyk graczy?

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez Ace Zobacz posta
    LOL a dlaczego Antojka by tam mial zrzucac QQ?
    bo mając M ok 18 wrzucać się na trzeciego z QQ to średnie rozwiązanie w takim turnieju, niepotrzebna gamblerka na dobrym stacku
    chociaż w tym rozdaniu i tak pewnie były staty i historia rozdań poszczególnych graczy, bo open push za 21BB to niezbyt standardowe zagranie i to jaki gracz je wykonał miało potem duże znaczenie na zakresy kolejnych graczy, ja bym w każdym razie się na trzeciego z QQ nie ładował na komfortowym stacku w donkamencie