Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Info prosto z Betsson.com:

    Gra w pokera przyspiesza puls. Jest ekscytująca i emocjonująca, dlatego też kochają ją gracze z całego świata. Przed Tobą wielka okazja: teraz w Betssonie poczujesz całkowicie nowy wymiar pokera jeśli zagrasz w Pulse Promotions z dodatkowymi nagrodami i ofertami, które możesz wygrać podczas trwania gry!

    Dzięki Pulse Promotions w Pokerze Betsson każdy z graczy będzie miał szansę na wygranie nagród i bonusów automatycznie podczas trwania rozgrywki w pokera, co jest całkowicie nowym wymiarem gry. Już teraz w naszej ofercie jest mnóstwo promocji i nagród, a będzie ich jeszcze więcej. Jedyne co musisz zrobić to wejść do gry i emocjonować się prawdziwą pokerową rozgrywką. Poczuj puls grając w Pulse Promotions!

    Promocją w Pulse Promotions może być np. przegranie rozdania z Deuce w ręku, wygranie z 7-2 bez koloru lub otrzymanie pary asów dwa razy z rzędu. W momencie gdy spełniasz wymóg konkretnej promocji natychmiastowo otrzymujesz nagrodę na swoje konto. Nagroda jest widoczna zarówno w kliencie pokerowym jak i zakładce "Mój Poker".

    Zagraj w naszych Pulse Promotions! Poczuj nowy wymiar pokera i podkręć swój puls!

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Bezapelacyjnie pan battlecruiser pracuje u nich ale promo orginalne trzeba przyznac.

  3. #3
    Chciałbym! Ale ja tylko wklejam promocje w których sam nie biorę udziału (gram na zakładach )

    W poście powyżej znowu wrzuciłem info z Betsson, kolejny wyścig dla pokerzystów, zamiast mówić o pracowaniu trzeba pochwalić za tyle podjętych przez nich działań