Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 84
  1. #41
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    elo
    do kartaca nie trzeba miec winiety
    dzis lub wczoraj otwarli tez zjazd swierklany wiec praktycznie zostalo 20 km bez autostrady na odcinku swierklany - wodzislaw - chalupki
    nic tylko przyjezdzac

  2. #42
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Super wiadomość. Czyli jedzie się teraz A1 do ostatniego zjazdu i zostaje nam jakieś max 30 km do granicy?

  3. #43
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    dokladnie
    jeszcze co prawda nie jechalem tam po otwarciu nowego odcinka ale zapewne beda 2 zjazdy: zory oraz wodzislaw
    wiec trzeba sie kierowac na wodzislaw gdyz zjezdzajac na zory cofnelibysmy sie w kierunku katowic

  4. #44
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    czy ktoś mógłby polecić jakiś w miare tani nocleg w Ostrawie ?

  5. #45
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zabrze
    Posty
    108
    UBYTOVNA STARS - Ceník ubytování
    Levné ubytování Ostrava!!! - Ubytovny v Ostravě, Ubytovna Ostrava, Levné ubytování v Ostravě, Ubytovny Ostrava
    Úvod | Jarena Centrum s.r.o.
    to znalazłem na necie pisałem do pierwszych dwóch,ale jeszcze mi nie odpisali, do tego 1 nawet probowałem dzwonic ale sie nie dało dodzwonić. ten 3 jest jakies 50 metrow od kasyna.

  6. #46
    bosynurek Guest
    http://www.ubytovnapodmostem.cz/ (świetna lokalizacja) trzyma poziom hotelu robotniczego i dostarcza wszelkich właściwych tego typu miejscom atrakcji. Można się wczuć w to, jak kilkadziesiąt lat temu żyli w Ostrawie prości górnicy

  7. #47
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    22

  8. #48
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    poszukuję na gwałt jakiegoś noclegu w Ostravie piatek-poniedzialek - pokój jedno i dwu-osobowy , max 100 zł za dobe przy tym pokoju 1-osobowym... jakby ktoś coś wiedział to prosze o kontakt na PW
    z góry dzięki
    pozdro

  9. #49
    Cytat Zamieszczone przez palo Zobacz posta
    elo
    do kartaca nie trzeba miec winiety
    dzis lub wczoraj otwarli tez zjazd swierklany wiec praktycznie zostalo 20 km bez autostrady na odcinku swierklany - wodzislaw - chalupki
    nic tylko przyjezdzac
    Palo, napewno nie trzeba mieć winiety do Ostravy ?

  10. #50
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Ja zawsze kupuję winietę na ten odcinek autostrady w Czechach. To jest jakieś 15 km. Można pewnie pojechać bokiem bez winiety. Sprawdźcie noclegi w Paradise i hotelu Weronika. Autostrada w Polsce lux. Jedzie się po prostu do końca i na rondzie dajemy na Wodzisław Śląski.