Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 84
  1. #31
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Zelów/łódź
    Posty
    46
    Dziękuje bardzo za Twoje słowa uznania zone. Jakbyś nie zauważył to temat ten dotyczy innego wątku aniżeli tego w jaki sposób być może wywaliłem Cię z satelity do HESOPu. PS. Gorzkie żale są gdzie indziej
    Ostatnio edytowane przez c4rtm4n ; 03-03-2011 o 11:54

  2. #32
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    orientuje się ktoś, czy to co na stronce pkp znajduje jako Ostrava hl.n. to właśnie ta Ostrava ?

  3. #33
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    6
    wydaje mi się że tak ale to jakaś dzielnica ostrawy pewnie... i chyba będzie trzeba miec jakieś korony na takse w takim razie

  4. #34
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    orientuje się ktoś, czy to co na stronce pkp znajduje jako Ostrava hl.n. to właśnie ta Ostrava ?
    To ta Ostrava oczywiście ale do kasyna bliżej jest z dworca Ostrava Svinov na którym praktycznie wszystkie pociągi się zatrzymują.

  5. #35
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    orientuje się ktoś, czy to co na stronce pkp znajduje jako Ostrava hl.n. to właśnie ta Ostrava ?
    hl.n. to nic innego jak Hlavní nádraží czyli dworzec głowny

  6. #36
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Dzisiejszy dzień nie wiedzieć czemu zacząłem od planowania wyjazdu do Ostrawy. Zmobilizowały mnie chyba listy zapisów, które zapełniły się podczas mojej nieobecności. Informacja dla osób podróżujących samochodem i nie aktualizujących nawigacji samochodowej co miesiąc. Dzięki za radę Palo btw.

    Aby skrócić sobie trochę czas podróży sugerujemy wpisać w nawigację jako miejsce docelowe Bełk. Jest to nazwa miejscowości (węzeł Czerwonka - Leszczyny) na oddanym niedawno do użytku odcinku autostrady A1 biegnącym w kierunku granicy z Czechami. W tym miejscu podróż autostradą A1 niestety się kończy. Po zjechaniu mamy do wyboru 2 trasy w kierunku Ostrawy.

    1. przez Żory -> Świerklany -> Wodzisław Śląski
    2. przez Rybnik -> Wodzisław Śląski

    O opinię, który wariant jest lepszy proszę kogoś z regularnie bywających w Kartacu.
    Ostatnio edytowane przez Heypoker ; 22-03-2011 o 09:50

  7. ja polecam 2 opcje przez Rybnik i Wodzislaw

  8. #38
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    ja uzalezniam to pora dnia i tygodnia
    jesli piatek i okolo 16 to lepiej opcja 1
    jesli sobota lub piatek wieczorem opcja 2

    btw jesli opcja 1 to mozna sprobowac jeden zjazd dalej z autostrady(na nim A1 sie konczy bo odcinek do zor jest jeszcze niezrobiony - jak bedzie to wyskakuje sie w swierklanach i stamtad juz blisko)
    mam nadzieje ze jak zrobia zory to i dociagna do gorzyczek a wtedy...pan pikus

  9. #39
    jak coś mam 1-2 miejsca w samochodzie
    jadę w czwartek ok.14-15 z wrocławia

  10. #40
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Mam takie pytanie. czy dojezdzajac do ostrawy od granicy droga nr1 musimy miec winiete, czy do ostrawy dojedziemy ta droga bez winiety, czy moze trzeba jakas mniejsza doga jechac?