Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: IP

  1. #1
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    113
    Witam

    Mam problem / pytanie

    Ostatnio pewna osoba odezwala mi sie na gg i jak to zwykle bywa sprawdzam IP czy to ktos znajomy sobie jaj nie robi i nie podszywa sie pod inna osobe. Ta osoba ma neta z dialogu - xdsl Wroclaw.

    z IP mi wyszlo, ze rozni sie on tylko koncówką, dwoma liczbami od zapisanego wczesniej IP mojego znajomego. Czy jest mozliwosc, ze to ktos z sieci osiedlowej ? Bo jesli chodzi o poznana osobe to twierdzi, ze jest z poza miasta (Olesnica).

    np. IP kolegi: 81.111.22.31 IP nowej osoby: 81.111.22. 57

    NIe znam si ena tym zabardzo, a nie lubie jak ktos sobie w kulki leci :|


    a moze jest jakis sposob na dokladniejsze sprawdzenie ?

    Dzieki za odpowiedz
    pozdro

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    widocznie twoja sprawa ma coś wspólnego z pokerem ze tu piszesz na tym akurat forum a nie innym, także moja odpowiedź jest taka, postaw go allin to spasuje (napisz mu że spalisz tej osobie samochód jak sie nie przedstawi), ta osoba sprawdza twoje atuty ale słabo, bo rozczytałes jej grę (jej ip), blef się nie udał, zaatakuj widoczną słabość robią overbeta, mam nadzieję że pomogłem 8)

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    113
    Cytat Zamieszczone przez Melipone
    widocznie twoja sprawa ma coś wspólnego z pokerem ze tu piszesz na tym akurat forum a nie innym, także moja odpowiedź jest taka, postaw go allin to spasuje (napisz mu że spalisz tej osobie samochód jak sie nie przedstawi), ta osoba sprawdza twoje atuty ale słabo, bo rozczytałes jej grę (jej ip), blef się nie udał, zaatakuj widoczną słabość robią overbeta, mam nadzieję że pomogłem 8)
    pomogla na 100%, ale twoja odpowiedz bym zamiescil w dziale Strategia....

    pozdro

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    LOL nh!

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    LOL Melipone ,
    Well played m8 :P