Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 78 z 78

Wątek: Żetony...

  1. #71
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    230
    W sklepie PStars jest zestaw żetonów za 8000 FPP. Zamawiał juz je ktoś moze ? jakies opinie ?
    Ja wlasnie zbieram FPP

    Pozdrawiam

  2. #72
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Cytat Zamieszczone przez BozoTheBanker
    W sklepie PStars jest zestaw żetonów za 8000 FPP. Zamawiał juz je ktoś moze ? jakies opinie ? Ja wlasnie zbieram FPP Pozdrawiam
    Ma taki zestaw Autarkis ale to leń i pewnie nie będzie chciało mu się tu napisać więc go wyręczę . Są to 11,5 gramowe żetony z dodanym napisem PokerStars. Napis jest w kolorze złotym który ma tendencje do odchodzenia. Dużym plusem zestawu są karty. PokerStars nie wrzuca tam chłamu tylko porządne plastiki. Ogólnie zestaw jest sympatyczny i warto go mieć choć zawsze pozostaje pytanie czy nie lepiej wykorzystać te 8000 FPP na turnieje 8)

  3. #73
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763

  4. #74
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    5
    Witam mam taki komplet zetonów sprowadzonych z Angli jesli kots jest zainteresowany zapraszam do licytacji kupilem 3 zestawy 2 mam na sprzedaz.



    http://allegro.pl/show_item.php?item=78238243


  5. #75
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    68
    Ostatnio kupiłem sobie żetony w Tesco. Szczególnie polecam gdyż cena wynosi tylko 22 złote, a w zestaw wchodzi 200 żetonów (5,5), przycisk dealera, zasady gry, mata do (!) black jacka oraz jedna talia kart. Wszystko zapakowane w blaszaną skrzynkę. Moim zdaniem zestaw całkiem, całkiem i naprawdę wart zakupu.

  6. #76
    . No tak, 22zł to nie 122 :] Jednak po ostatnich wrażeniach z kasyna nic innego jak pełnowymiarowe 11,5g nie przejdzie.

  7. #77
    czy ktos wie moze czy sa jeszcze tanie zetony w Tesco albo w Lidlu, kolo Gliwic? (w tesco w gliwicach nie ma juz)

  8. #78
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    moge ci dzis kuknac czy sa w lidlu w katowicach ale nie obiecuje
    jak beda to sie zgadamy