Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 78

Wątek: Żetony...

  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    3
    Problem jest prosty, nie bardzo mnie stac na zamawianie zetonow z Angli czy USA, nie wiecie gdzie mozna dostac w miare przyzwoite zetony w Polsce ???

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Z tego co sie rozgladalem (a rozgladalem sie dosyc dobrze )w Polsce raczej nie ma szansy na kupienie dobrych zetonow, jedyne co udalo mi sie znalezc to jakies smieszne zetony na allegro, ale i to tylko raz takie cos widzialem. Ogolnie radze jednak pozbierac kaske, namowic kumpli i zamowic z zagranicy (dobrze by bylo gdybys mial tam jakis znajomych/krewnych, bo koszty przesylki tez sa dosyc spore). Takie przyzwoite chyba 11,5 gramowe zetony kupil swego czasu Franc za jakies 600zl z czego 200 to koszty przesylki, taniej bedzie bardzo ciezko znalezc. Moze to i dorog, ale jak juz kupisz te zetony to na pewno nie bedziesz zalowal (do tego byla dodana bajerancje teczka, zestaw kart i kosci chyba)

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    W Polsce rzeczywiscie nie da sie znalesc zadnych nawet srednio porzadnych zetonow. ( przynajmniej nie dalo sie jak ja szukalem). Wszystkie kasyna, a duzo ich w polsce nie ma zprowadzaja sobie zzagranicy na wlasna reke. Najlepiej jest zamowic chyba z Angli albo na Ebya'u. Niestety zawsze zaplacisz 1/3 ceny za sama przesylke
    Napewno jednak warto zamowic bo gra z zetonami to zupelnie co innego niz bez 8)

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    3
    Dzięki ludziska. Tak wlasnie myslalem ze nie mam co liczyc na nasz super kraj w sprawie zetonow. Odkladamy kaske z kumplami a po drodze wpadlismy na niezly pomysl. Polecam tym ktorych nie stac na zetonki. A mianowicie Kupilismy preta ze stopu aluminium o srednicy 3,5 cm i pocielismy go na plasterki o grubosci 2 mm. Kazdy obszlifowal po 100, pomalowalismy je sprayem na rozne kolory i jest extra. Moze nie wygladaja super, ale wagowo sa jak dla nas przyajmniej perfekcyjne, ciezkie, i ladny dzwiek wydaja stukajac o siebie.
    Pozdrowionka ...

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    No pomysl fajny. Ile wyszedl was ten pret i ciecie ?

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    3
    Calkiem nie duzo. Za pret zaplacilismy 40 zl. Pocial go nam moj bardzo dobry znajomy. Kazdy mial w domu jakiegos spraya, wiec nie bylo problemu z kolorami (no moze liczac to ze nie sa to kolory podstawowe). I tyle. Troszke czasu zajelo szlifowanie krawedzi w 500 zetonach, ale w tydzien sie kazdy uporal z wlasna czescia. I dopoki nie kupimy oryginalnych, te nam wystarczaja...
    Narka.

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Hehe
    Polak potrafi!!!
    Super pomysł z tymi żetonami.
    Ja jak grałem z kumplami to używaliśmy albo prawdziwych pieniędzy, albo takich żetonów tandetnych z ruletki, których nikomu nie polecam ...

    Jeszcze raz gratuluje pomysłu!

    Soprano

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Flowaxe mógłbyś wrzucić jakieś zdjęcie tych żetonów.

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Może są jakieś niemieckie sklepy lub aukcje gdzie można dostać żetony? Czy ktoś zna jakieś aukcje zlokalizowane w Anglii?

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Poszukaj w googlu, ale watpie zebys znalazl cos lepszego niz oferuja ludzie na ebayu. Zreszta blacha chyba swoje zetony w Anglii kupowal to pewnie wie cos na ten temat.