Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Hej mam poker trackera od kilku lat. Ale Chciałbym też mieć Hm. I mam problem. Czy da sie mieć dwie bazy oddzielnie dla obu tych aplikacji?
    Zdązyłem sobie już popsuć raz baze danych PT robiąc eksperymetny by podłaczyć do niej HM. Rezultat jest taki że Hm nie chce sie podłaczyć do bazy (możliwe też że przez to że mam Viste) a ja musiałem na nowo stawiać baze danych PT.
    Ostatnio edytowane przez kirkblade ; 31-01-2011 o 13:16

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    da sie, u mnie dziala zarowno na xp jak i na win7. najlepiej najpierw odinstalowac wszystko i zainstalowac osobno najpierw postgresql, pozniej HM a pozniej PT3 w wersji bez bazy, zapamietujac przy tym nazwy uzytkownikow i hasla postgresql Jesli nie chcesz sie bawic w instalacje postgresql osobno, to zainstaluj najpierw PT3 w wersji z baza, pozniej HM (ponownie wpisujac ta sama nazwe uzytkownika i haslo co przy PT3) - taka opcja u mnie dzialala pod XP.

    Oczywiscie nie mozesz stworzyc bazy danych pod PT3 i zaznaczyc ja jako baza danych HM - rozni sie struktura, wiec bazy beda niekompatybilne. Bazy danych tworzysz osobno dla PT3 i dla HM.

    Z moich doswiadczen moge jeszcze podpowiedziec, ze kluczem jest pewnosc, ze dobrze spisalismy nazwy uzytkownikow i hasla oraz kolejnosc instalacji (nie ma znaczenia raczej czy pt3 czy hm na poczatku - najwazniejsze, aby po instalacji bazy postgresql nie instalowac jej ponownie z paczki z hm lub pt3 )
    Ostatnio edytowane przez filippo ; 31-01-2011 o 14:42

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Ok ale czyli musze dwa razy zainstalować postgresql? Bo kontent PT jest inny od HM. Pewnie sie da jakoś stworzyć druga instancje w postgrese dla Hm ale nie wiem jak ;/
    edit: Już mi sie udało. Dzięki jeszcze raz!!!
    Ostatnio edytowane przez kirkblade ; 31-01-2011 o 18:58