Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    8
    5anchi5 miał 30/20 ale po zaledwie 30 rękach.
    rdr-yan gra jak totalny donk 62/50 po jakiś 60 rękach.

    Czy mogłem jakoś uciec od tego co się stało ? Za mało pf ? Powinienem około 0,50$ pf ? Czy za mało na flopie - draw do strita i koloru, za bardzo uwierzyłem w seta morderce ? Wydaję mi się, że po prostu miałem pecha, ale dzisiaj przegrałem tak masę rąk i straciłem masę pieniędzy...

    Board:
    HERO (Button): $8.80
    5anchi5 (SB): $5.77
    Broclyaga (BB): $8.14
    rdr_yan (UTG): $9.27
    Zhigal (CO): $7.89

    Dealt to HERO

    Pre-flop:
    rdr_yan raises to $.10, Zhigal calls $.10, HERO raises to $.35, (2 folds), rdr_yan calls $.25, Zhigal calls $.25

    Flop: ($1.12) (3 Players)
    rdr_yan bets $.05, Zhigal calls $.05, HERO raises to $.65, (1 folds), Zhigal calls $.60

    Turn: ($2.47) (2 Players)
    Zhigal checks, HERO bets $1.45, Zhigal raises to $3, HERO raises to $7.80 and is all-in, Zhigal calls $3.89 and is all-in, HERO returns $.91

    River: ($16.25) (2 Players)

    Results:
    Zhigal Showed
    HERO Showed
    Zhigal wins $15.45

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Preflop 0,6$, na flopie zdecydowanie większy bet, okolice betpota. Na turnie już nie mogłeś uciec.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    +1 do tego co napisał Mosznik. Ogólnie zasada jest taka, że im większymi donkami sa Twoi przeciwnicy, tym więcej wartości możesz (i musisz!) wyciągać ze swoich silnych układów. Jeśli koleś ma 60% oglądalności flopa i pokazuje że chce wziąć udział w rozdaniu, to przeważnie weźmie w nim udział bez względu na to czy będzie go to kosztować 2bb czy 10bb. Nie zwraca na to uwagi, bo ma fajne suited karty i chce zagrać. Na flopie, który jest mokry, czyli obfity w drawy, to samo. Musisz mocniej betować, bo donk będzie dobierał bez względu na to czy dasz mu oddsy czy nie - on nie wie co to są oddsy. Itd, myślę, że już łapiesz co mam na mysli

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    8
    Wydaję mi się, że powodem tych betów było to, że trochę się ztiltowałem... Normalnie przeciw donkom gram właśnie bety w okolicach pota, bo i tak callują to ze śmiesznymi parami, ale dziś za bardzo chciałem "wyciągnać" od nich kasę, za dużo dzisiaj asów i króli poszło do mucka przed flopem, przegrałem dziś prawie wszystko co ugrałem przez ostatnie dni - a tak nisko betować oczywiście nie wolno.

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Znam to uczucie, jak w końcu dostaniesz monstera, dajesz bet i wszyscy insta fold. Ale przecież jak donk nie trafił nic, to niezależnie od tego ile uderzysz on i tak spasuje, a gdy będzie drawował lub sprawdzał z jakimś śmieciem, to mniej zarobisz betując pół puli.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    8
    No dokładnie, to myślenie na tilcie przeczy tak naprawdę logice, co udowadniasz w drugim zdaniu, ale kurczę mimo to niestety wciąż zdarzy mi sie tak zagrać