Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3
    Witam wszystkich

    Mam dylemat i mam nadzieje że wasze opinie pomogą mi rozwiać wątpliwości. Jestem zwolennikiem gry cash. Chciałbym poznać wasze opinie który z poker roomow FTP czy PS jest lepszy pod tym wzgledem. FTP posiada rakeback natomiast PS nie. Chętnie poczytam tez ogólne opinie o tym roomach ( który lepszy).

    Dziękuję za pomoc i pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez matehouse ; 27-01-2011 o 13:58

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    5
    Jeśli będziesz regularnie zbierał dużo rake to PS pod względem zwrotu jest dużo bardziej opłacalny od FTP. Plusem FTP są podobno łatwiejsze gry ale pewnie przy dobrym table selection pograsz sobie na obu. Soft zarówno Na PS jaki i FTP świetny. Takich tematów jest w sieci już bardzo sporo, polecam opcję szukaj lub google.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3
    Jakoś nie mogę znaleźć podobnych tematów, więc proszę o pomoc. Albo wypowiedzenie się tutaj

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    FTP jest beznadziejny

    na PS musisz pograc jeden dzien zeby zobaczyc ile jestes w stanie wyrobic punktow VPP

    jesli przy normalnej grze wyrobisz troche ponad 500 VPP i bedziesz tyle dziennie utrzymywal to bedzie bardzo dobrze

    jesli wyrobisz 300 vpp to pod koniec roku dostaniesz status SUPERNOVA da Ci on znacznie wiecej punktow FPP

  5. #5
    FPP PRO.com -- An Explanation of Pokerstars' VIP Program (Rakeback)

    Poczytaj, porównaj z rb na FTP i masz odpowiedź.

    Pozdrawiam

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3
    Pograłem trochę na obu roomach i z całą pewnością musze powiedzieć, że jeśli chce się być rozwijającym graczem, grac coraz większe stawki itd. To pokerstars wygrywa, nie wspominając już o ilości i rodzaju turniejów. Program VIP jest bardziej oplacalny od rakebaku na FTP. Pokerstars rowniez ma bardziej czytelne lobby od FTP.

    Co sądzicie o tym? Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez matehouse ; 23-02-2011 o 16:43

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez matehouse Zobacz posta
    Pograłem trochę na obu roomach i z całą pewnością musze powiedzieć, że jeśli chce się być rozwijającym graczem, grac coraz większe stawki itd. To pokerstars wygrywa
    Nie jestem cashowcem, ale większość graczy ma tu chyba odwrotne zdanie. P* raczej promuje granie jak bot-multitabling, a nie rozwój i pokonywanie stawek. To samo dotyczy rake backu. Na FTP masz 27% + drobne dodatki i duża elastyczność w grze, na starsach możesz mieć więcej, ale będziesz wtedy na smyczy i nie będziesz mógł sobie pozwalać na jakieś większe przerwy w grze, a większy rake back osiągniesz prawdopodobnie tak naprawdę nie wcześniej niż w przyszłym roku.

    Cytat Zamieszczone przez matehouse Zobacz posta
    nie wspominając już o ilości i rodzaju turniejów
    Trudno się nie zgodzić, że pokerstars ma więcej turniejów, co do jakości to sprawa co najmniej dyskusyjna. Na starsach są gorsze struktury blindów, gorsze struktury wypłat i większy field, no i mniejsza różnorodność (w ramach holdema). No ale jest pewnie więcej turniejów w innych odmianach pokera.

    Cytat Zamieszczone przez matehouse Zobacz posta
    Pokerstars rowniez ma bardziej czytelne lobby od FTP.
    Kwestia przyzwyczajenia, ale rzeczywiście o ile same stoły są są podobnej jakości na obu roomach (ja wolę jednak ftp) , to do lobby pokerstars funkcjonalnością bije wszystkie inne roomy na głowę.

    Gram od ok roku na obu roomach, w zeszłym głównie mtt na ftp, teraz głównie sity na p* i uważam, że właśnie w mtt lepiej gra się na ftp, sity (czyli multi tabling) lepszy jest na p*. Cashe wydaje mi się, że 12+ stołów p*, max 6 ftp, mikro i niskie stawki p*, wysokie stawki ftp itd. Gdzie Ci bliżej to już musisz sam ocenić.
    Ostatnio edytowane przez Andrzejeczke ; 23-02-2011 o 20:44

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Na ftp moim zdaniem gry cash mają nieco niższy poziom. Przynajmniej small/mid stakes. Nie mówię, że gry są fatalne i gracze słabi, tylko generalnie jakoś na ftp "spew factor" wydaje się być troszkę wyższy niż na ps. Jednak dla mnie ogromnym plusem jest lepsze table selection na ftp. Na ps jak wchodzę to zwykle na stołach są kolejki po 5-10 osób do każdego stolika, na ftp zawsze znajdzie się 3-4 stoliczki, do których nie ma ogromnej kolejki a gra będzie niezła.