Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: konto w Euro

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Od kiedy pojawiła się możliwość gry w tej walucie na PS rozważam możliwość rozszerzenia mojego konta tak aby obsługiwało zarówno $ jak i E. Wyskoczyło mi ostrzeżenie wg którego zalecane jest to tylko dla doświadczonych użytkowników PS, ponieważ może zawierać błędy itp itd. Pojawił się też link do strony Multi-Currency Accounts and Games at PokerStars . Pewnie mógłbym poczytać i dowiedzieć się wszystkiego, ale wydaje mi się że sporo tego, więc wolałbym wcześniej zasięgnąc opinii kogoś kto już ma takie dwuwalutowe konto. W związku z tym proszę takie osoby o podzielenie się swoimi wrażeniami. Jak to działa, jakie napotkaliście problemy itp. Jak przeliczane są waluty i czy to się w ogóle opłaca? Interesuje mnie ten temat, bo posiadam konto Neteller w Euro właśnie i transfer na konto PS w $ wiąże się dla mnie z opłatami za przewalutowanie. Jak to jest jeśli mamy konto w dwóch walutach?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Dowolnie zamieniasz srodki $-EUR ile chcesz, badz wszystkie, na stoliki euro nie siadziesz bez tej waluty ale prawdopodobnie przy zamianie sa jakies prowizje (cos mi sie obilo o uszy).

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    119
    jak testowo przesłałem sobie w jedną, a następnie w drugą stronę to straciłem na tym ok. 2,8%

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    problemow nie ma zadnych, przynajmniej ja sie na takowe nie natknalem. Wszystkie operacje wplaty, wyplaty sa ksiegowane w takiej walucie w jakiej jest ustawione konto glowne i mozna je w kazdym momencie zmieniac, czyli jak masz netka w euro to Ci wysyla w euro i nic nie tracisz na przewaluowaniu. Jak samemu przelewasz srodki $ na euro i na odwrot to pobieraja ok 1% jako koszta operacyjne - tak mi napisal support

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Jeśli mam wsyzstkie środki w €, chcę usiąść na stoliku dolarowym, a nastepnie scashowac dolary i spowrotem na główne konto w euro to za kazdą konwersję Pokerstars pobiera prowizję?
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 02-02-2011 o 19:55

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    zniesli prowizje dawno temu. jest jedynie zapis w regulaminie że jeśli nadużywasz tej funkcji, np mają podstawy żeby uznać że używasz jej do spekulacji na walutach, mogą nałożyć Ci wstecznie 1%.

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Faktycznie, w regulaminie stoi jak wół, że odstępują od pobierania prowizji

    wszystko jasne, dzieki uczniak