Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    18
    Witam ktos wlamal mi sie na konto moneybookers i przeslal sobie srodki na inne konto. Mozna cos z tym zrobic ? tzn zglosic na policje ? srodki na koncie moneybookers pochodzily z gry w pokera i bukmacherki. Zglosilem fakt dokonania kradziezy do moneybookers ale cos nie odpowiadaja

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    prawdopodobnie zablokuja Ci jeszcze konto bo maja taka dziwna polityke

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    bloka dostaniesz, goscia moga dojsc goscia bez problemu, ip, konto na ktore bylo wysylane itp ale w praktyce musze cie zmartwic oni sobie beda tam wyjasniac a ciebie o niczym nie beda informowac a gdy sprawa ucichnie nawet nie racza ci odblokowac konta tlumaczac ze były lewe transakcje na koncie
    Przynajmniej ja mam takie doswiadczenia.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    18
    no ok ale jest szansa ze gosc poniesie jakas odpowiedzialnosc ?

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Raczej mała ale moga zablokowac konto na ktore byla wysylana kasa i wszystkie kolejne posredniczace wiec nigdy tej kasy nie zobaczy i moze jest szansa ze Ci zwroca.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Ten watek najlepiej przerzucic do dzialu platnosci

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Widze po tym co pisze Pasiek ze MB podchodzi do spraw kradziezy podbnie do netka. Kiedy mnie okradli dwa lata temu konto zostalo zablokowane przez jakies dwa miesiace dostalwalem odpowiedz ze caly czas pracuja and ta sprawa po czym ucichlo i nagle dostaje telefon czy chce zeby mi konto odblokowali a o sprawie kradziezy nikt nic nie wie LOL. Takze ja raczej bym sie nie nastawial ze jeszcze to kase zobaczysz ale moze akurat tobie sie uda. GL. Pytalem tez na forum prawniczym jak to jest z pozwaniem takiej osoby do sadu. Jezeli tylko wyszlo by na jaw ze te pieniadze pochodza z pokera/bukow to zlodziej odpowiada za kradziez a ty za uprawianie nielegalnego hazardu cos w ten desen.

    Duzo lepiej trzymac pieniadze na pokerroomach czy u bukow gdzie mamy jakies zapbezpieczenia przy logowaniu typu pin czy jakas aplikacje na telelfon.

    Pzdr

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    trzeba w MB po prostu zamowic token

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    Trzeba pieniadze jak najszybciej z tych kont (mb/net etc) wycofywac na wlasne konta/wyplacac gotowke i problem jest zalatwiony...