Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    153
    Witam,

    Ktos juz liczyl, jaka jest optymalna liczba/na turniej?

    Pozdro,

    Karas

  2. #2
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Rozumiem, ze chodzi ci o to, przy ilu graczach nie opłaca się wkupić maksymalna ilość razy?

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    Właściwie można znaleźć pare teoretycznych sytuacji gdzie posiadanie 4 stacków w 1 turku jest nieopłacalne. Np. Zostało w turku 18 osób a gracz x posiada dwa stacki zajmujące 1sze i 2gie mce odpowiednnio 200k i 150k reszta graczy posiada np po 10k. Dalej zostaje 9 osób a nasz jeden stack który zjmuje 2gie mce jest kasowany i dostaje wypłate za mce 10te . Ale to tylko takie moje teoretyczne rozważania. A co wy sądzicie o tych turkach? Swoją drogą ciekawy będzie main event ftopsa, donkment jak się patrzy z meega pulą nagród (6mlnów moim zdaniem spokojnie przekroczy i będzie trwał z 20h)

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    153
    Cytat Zamieszczone przez Cogito Zobacz posta
    Rozumiem, ze chodzi ci o to, przy ilu graczach nie opłaca się wkupić maksymalna ilość razy?
    Raczej przy ilu graczach, za ile buyinow sie oplaca.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    16
    a działa wam hud w tych turkach, bo u mnie nie dziala?

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    153
    Cytat Zamieszczone przez Grekzorba Zobacz posta
    a działa wam hud w tych turkach, bo u mnie nie dziala?
    Niestety wciaz pracuja nad tym, a akurat jest tydzien pul podwojnie gwarantowanych.

  7. #7
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Cytat Zamieszczone przez Karas Zobacz posta
    Raczej przy ilu graczach, za ile buyinow sie oplaca.
    Z tego co czytałem i słyszałem to powyzej 700 zawsze warto

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    47
    W tych turniejach to jest tak, że jak mam np. 2 stacki, i dojdę obydwoma do final table to mogę teoretycznie zagrać rozdanie z samym sobą, bo jakoś nie mogę tego zrozumieć ? Gram 2 stackami w tym samym rozdaniu ?

    edit: - ok, już znalazłem, stacki łączą się wtedy w jeden

    Acha, jeszcze jedno pytanie - co oznacza "On demand" przy turnieju (literka D) ?
    Ostatnio edytowane przez Logopeda ; 21-02-2011 o 01:55

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    On demand - na żądanie - musi się zebrać określona ilość osób, żeby turniej ruszył.