Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Wydaje mi się, że rozegrałem to całkiem dobrze, aczkolwiek ciekawy jestem Waszej opinii.
    Villain praktycznie nieznany, po 17 rękach grał coś w stylu 17/7

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    Button ($22.90)
    SB ($50)
    BB ($51.50)
    UTG ($50)
    UTG+1 ($63.75)
    MP1 ($76.62)
    MP2 ($25)
    Hero (CO) ($52.50)

    Preflop: Hero is CO with 3, 3
    4 folds, Hero bets $1.50, 2 folds, BB calls $1

    Flop: ($3.25) 8, 3, 5 (2 players)
    BB checks, Hero bets $2.50, BB calls $2.50

    Turn: ($8.25) 4 (2 players)
    BB bets $6, Hero calls $6

    River: ($20.25) K (2 players)
    BB bets $15, Hero folds

    Total pot: $20.25

    Na turnie i riverze betował dość szybko i odniosłem wrażenie, że jestem z tyłu. Teoretycznie mógł też betować tak swoje 2 pary i jakieś okazjonalne bluffy, ale czy będę go tu bił wystarczająco często?
    Jak uważacie, callujemy na river? Call na turnie dobry, czy lepszy byłby raise? Chociaż wtedy trzeba już chyba callować jego pusha....

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    mother_of_god_.gif

    river to albo flat albo shove for value. to jest bvb

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Ja tu nie spasuje seta

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    ^ ale pewnie przegram

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    No ale co my tutaj bijemy z wyjątkiem 2 par? No może jakiś chybiony FD. Przecież nie ma tu jakiegoś 8x czy overpary nawet uwzględniając, że to bvb?
    IMO opcją tutaj jest jakiś wyższy set, ale bardziej bym się skłaniał do jakiegoś 67 czy A2....

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    nie mam dobrej odpowiedzi, ale nie folduje ^^_ a tak na powaznie to po prostu mysle, ze jego bluff/value ratio jest na tyle rowne, ze po prostu trzeba to callnac, liczac sie z tym, ze jakistam niezerowy procent rozdan przegrasz

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    bravo, swietnie to rozegrałes

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Cytat Zamieszczone przez jekus Zobacz posta
    bravo, swietnie to rozegrałes
    he, no to wniosłeś sporo do dyskusji

    Widzę, że dominuje opcja calla, ale ja nie czuję się jakoś przekonany, po prostu nie widzę rąk, które by tak to zagrały. Wydaje mi się, że dużo częściej będę tutaj z tyłu, tym bardziej, że jak wspomniałem szybkość jego betowania była dla mnie jakimś tam tellem, która utwierdziła mnie w przekonaniu, że fold będzie lepszy. No, ale to sprawa dyskusyjna

    Jeszcze jedna rzecz, jeżeli nie wierzymy mu w silną rękę, to czy na turnie raise nie byłby lepszy niż call, baord drawawaty i dużo riverów może nie wyglądać zbyt ładnie?