Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    11 graczy na 2 stolach. Za 10 miejsce płacą 130$, od 9 już 530$, 2 wejściówki.

    Poziom XXV (30000/60000)
    9' 9-max Miejsce nr 4 to rozdający
    Miejsce 1: nailuj90 (1282929 żetonów)
    Miejsce 2: Granite (1583966 żetonów)
    Miejsce 3: HERO (172006 żetonów) with AK
    Miejsce 4: maverick570 (154496 żetonów)
    Miejsce 9: sami stan (1374002 żetonów)
    nailuj90: wpłaca ante 6000
    Granite: wpłaca ante 6000
    HERO: wpłaca ante 6000
    maverick570: wpłaca ante 6000
    sami stan: wpłaca ante 6000
    sami stan: wpłaca małą ciemną 30000
    nailuj90: wpłaca dużą ciemną 60000
    *** KARTY WŁASNE ***
    Granite: pasuje
    HERO: sprawdza 60000
    maverick570: pasuje
    sami stan: przebija 240000 do 300000
    nailuj90: pasuje
    HERO ??

    SB ze wzgledu na stack agresywny, raz po becie i foldach pokazal, ze mial JJ.

    Przed podbiciem SB na sasiednim stole odpadl gracz o stacku wiekszym niż Hero. Czy nadal to jest easy all?
    Ostatnio edytowane przez Górny ; 20-01-2011 o 09:44 Powód: Zapomnialem podac jakie Hero mial karty !!!

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    co to za call pre flop ??

  3. #3
    Zakładając, że grasz satkę (zgodnie z BM) żeby zdobyć wejściówkę to wg mnie push pre i po sprawie.
    Jeśli, z jakiś przyczyn, chcesz się załapać na kasę to po co call?

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale masz 3BB, jesteś pierwszy do zagrania i zastanawiasz się, czy grać push z AK?
    Call w tym miejscu ma sens chyba tylko jako trap, żeby sprowokować dużego stacka do postawienia Cię AI, także jeśli limpowałeś na początku to musisz teraz zagrać call, ale ja bym w tym przypadku zawsze i bezwzględnie grał AI od razu. Co więcej, pewnie grałbym tak z any pair, any ace, any broadway.

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    to rozdanie to jakiś level, tak?

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    To jest HSMTT ??

    jaja sobie ktoś robi ?

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Push preflop, z własnego doświadczenia wiem, że czekanie aż odpadnie short kończy się tym, ze to ja koncze na bubblu .

    ps. Simon, jeżeli HSMTT bierzemy pod uwagę tylko wpisowe, a nie skill gracza, to muszę przyznać, że te 3x 22R satelitki do EPT, potrafia byc mega high stakes ;P, sprawdzilem to na wlasnej skorze kilka razy , stwierdzilem ze lepiej chyba zagrac raz w tygodniu tego freezouta za 530 niz codziennie rebuya.

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez dypson18 Zobacz posta
    co to za call pre flop ??
    Nie wiem, bo to rozdanie widzialem z boku. Chcialem zobaczyc, czy rzeczywiscie w tej satelicie jest jakas gra, czy tylko pure luck. Wydaje mi sie, ze na poczatku gosc chcial trapowec Big stacka, ale pozniej jak zobaczyl, ze na sasiednim stole ktos odpadl to zwatpił.

    Cytat Zamieszczone przez Tscher Zobacz posta
    Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale masz 3BB, jesteś pierwszy do zagrania i zastanawiasz się, czy grać push z AK?
    Call w tym miejscu ma sens chyba tylko jako trap, żeby sprowokować dużego stacka do postawienia Cię AI, także jeśli limpowałeś na początku to musisz teraz zagrać call, ale ja bym w tym przypadku zawsze i bezwzględnie grał AI od razu. Co więcej, pewnie grałbym tak z any pair, any ace, any broadway.
    I okolicznosci w postaci nacisniecia fold i wziecia PEWNYCH 130$ nic nie znacza?

    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    to rozdanie to jakiś level, tak?
    Nie to jest wlasnie (prawie) final table satelity do EPT. Pakiety warte 7k za 2 pierwsze miejsca.

    Cytat Zamieszczone przez Simon1989 Zobacz posta
    To jest HSMTT ??

    jaja sobie ktoś robi ?
    Nikt sobie nie robi jaj, jak Ci w turnieju Rebuy 168 graczy robi pule prawie 18k. To jest powazny High Stakes.

    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Push preflop, z własnego doświadczenia wiem, że czekanie aż odpadnie short kończy się tym, ze to ja koncze na bubblu .

    ps. Simon, jeżeli HSMTT bierzemy pod uwagę tylko wpisowe, a nie skill gracza, to muszę przyznać, że te 3x 22R satelitki do EPT, potrafia byc mega high stakes ;P, sprawdzilem to na wlasnej skorze kilka razy , stwierdzilem ze lepiej chyba zagrac raz w tygodniu tego freezouta za 530 niz codziennie rebuya.
    Ale tu nie czekasz na odpadniecie shorta. Tutaj inny gracz juz odpadl, a Twoim pechem jest, ze miales mniejszy stack od niego. I jak dasz all-in i Ci sie noga podwinie, to wlasnie masz tego bubla. A jak nacisniesz fold, to masz juz pewne 130$.


    A co do turnieju, to jest deep 3x Turbo. 5000 start, 5 minutowe blindy, 90 minut faza Rebuy - potrafi sie uzbierac niezla pulka. Na pocieszenie zostaje Add-on 50k za 20$. Ale przy blindach wtedy 6k/12k to tez juz nie jest duzo.

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Simonowi chodzilo raczej nie o wielkosc wpisowego, tylko o samo pytanie, czy bedac na 3bb mozna spasowac AK . Chyba nie grasz o zwrot wpisowego, tylko o te 2 pakiety, do nich jeszcze daleko, wiec nie ma co sie zastanawiac. Gdyby sytuacja byla taka ze jest 9 pakietow i 10 osob, i ty np. na butonie, a jakis krotsze czy porownywalne stacki przed toba to mozna pomyslec. Dodam ze w takich sytuacjach wazne jest kontrolowanie zmiany blindow, warto czasami wykorzystac time bank, tak zeby wcelowac ze zmiana blindow w kogos krotszego od ciebie (tu raczej chodzi wlasnie o te turbo turnieje).

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    No właśnie tego aspektu z odpadnięciem innego shorta nie złapałem na początku - czyli tego, że to jest hand for hand.
    Niemniej dla mnie osobiście nie byłaby to okoliczność upoważniająca do fold w tym wypadku.