Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    to tez zalezy, bo ten ostatni ma lepsze pot odds, fisha w puli i zamyka akcje etc. ale przy tej ilosci dead money mozesz sobie pozwolic, zeby co jakis czas trafic na seta

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    ja tam gram 40/fold (do rega, fishy oczywiście zawsze call). potrzebujemy 25%, i tyle mamy vs zakres {set, fd+oesd, fd+gutshot, nfd+overs}. prędzej uwierzę że typowy murek ma tutaj bardziej tight zakres (np pcha tylko sety), niż bardziej loose (pcha gole FD i jeszcze calluje z nimi preflop!).

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    No wlasnie tez sie zastanawiam dlaczego bet (~35-40) i fold do rega jest slaby?

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    reg tutaj nie będzie raisował bez seta w takim MW z tyloma fishami. Regi w takim pocie nigdy nie stakują się z fishami bez monstera. Zgadzam się z Uczniakiem: bet/fold na akcję od rega i bet/call od każdego fisha

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    qjcc 56cc zzcc

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    1) mamy Qc na ręku co eliminuje część potencjalnych combodrawów w tym QJcc
    2) sety pushuje zawsze, drawy zapewne czasem scalluje (wiec po pushu trzeba je lekko zdownweightować)
    3) parki calluje imo z większą częstością preflop niż suited connectory / gappery (wiec patrz jak wyzej)

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    ja tez czuje, ze bedzie mi przykro ale po prostu od rega ktory zamyka akcje nie uda mi sie uciec

  8. #18
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Dlaczego w swoim scenariuszu bet 40$ nie zakladacie calla od fisha i niekorzystnego turna ?

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    commited etc. + masz Qc, wiec kazdy turn zostawi jakies tam opcje jak FD czy dodatkowy GS